Jaunākais izdevums

Sekmīgi izsolīta basketbolistam Kasparam Kambalam piederoša neapdzīvota māja ar zemi Jelgavā, kuras izsole notika pašvaldībai nenomaksātu parādu dēļ.

Zemgales apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Pārsla Bērziņa informēja, ka šī izsole notika un Kambalas īpašums tika izsolīts, taču pagaidām māju par pārdotu formāli vēl nevar uzskatīt, jo izsoles uzvarētājam jānokārto formalitātes. Par nosolīto īpašuma cenu un izsoles uzvarētāju tiesu izpildītāja informāciju nesniedza.

Šī izsole ir saistīta ar parādu un nenomaksātu sodu piedziņu, bet pats īpašnieks vairākus gadus nekādu interesi par īpašumu nav izrādījis un ignorējot pašvaldības brīdinājumus, iepriekš informēja Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Klismeta.

«Jelgavas pilsētas pašvaldība ar Kasparu Kambalu par viņa īpašuma stāvokli Garozas ielā 3 ir centusies sazināties kopš 2009.gada. Kambala nav reaģējis uz vēstulēm, brīdinājumiem, maksājuma paziņojumiem un ierakstiem tviterī, kam pievienots vidi degradējošās ēkas foto,» skaidroja Klismeta.

Viņa informēja, ka par pilsētas saistošo noteikumu Par Jelgavas pilsētas teritorijas labiekārtošanu un inženierbūvju uzturēšanu neievērošanu Kambalam ir piemēroti deviņi administratīvie sodi, bet no tiem pieci nav nomaksāti. Kā vidi degradējošai būvei tai tiek piemērots paaugstināts nekustamā īpašuma nodoklis 3% apmērā. NĪN parāds pašvaldībai par šo māju ir 1424 eiro.

Māja atrodas Brīvības bulvāra sākumā un patlaban tajā sliktā stāvokļa dēļ nevar dzīvot, informēja pašvaldības pārstāve.

Kambalas nekustamais īpašums sastāv no zemesgabala 1000 kvadrātmetru platībā un dzīvojamās ēkas 284 kvadrātmetru platībā. Īpašums atrodas Garozas ielā 3, Jelgavā. Tā novērtējums un izsoles sākumcena ir 20 400 eiro.

Bērziņa iepriekš skaidroja, ka ir informēta par to, ka uz šo īpašumu ir arī SEB bankas ķīlas hipotēka, bet īpašums tiek nodots izsolei pašvaldības piedziņas interesēs likumā paredzētajā kārtībā un SEB bankai ir jāpiesaka savas pretenzijas uz piedziņu.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Cīņas šovu laukumā ienāk ar jaunu koncepciju, citādu attieksmi, citām vērtībām. Tā ir avantūra

Tā par pirmo profesionālo cīņu šovu 101 Fighting championship, kas 3. maijā norisināsies Skonto hallē Rīgā, saka pasākuma galvenais iniciators un dalībnieks, bokseris Kristaps Zutis.

Tam jānotiek citādi. Tāds uzņemtais kurss dzina uz priekšu K. Zuti šovam piesaistīt dzīvās performances, vadītāju, piemēram, uzstāsies arī boksera bērnības elks reperis Ozols, savukārt vadīs to Lauris Dzelzītis. Tas viss ar nolūku pasākumam piepulcināt papildu auditoriju, kurai, piemēram, aktieris simpatizē seriālā Viņas melo labāk. Tomēr nevar noliegt, ka lutināti tiks arī rūdītie boksa fani, jo ringā cīnīsies pieredzējuši un titulēti sportisti, tostarp Kaspars Kambala, Kristaps Zutis, Zaurs Džavadovs, Roberts Skujiņš, Kristaps Bulmeistars un citi. Mūsējiem pretī stāsies virkne ārzemnieku no Baltkrievijas, Ukrainas, Lietuvas, kas čempionātu skaļi iecels starptautiskā apritē. Arī tiesneši būs sava aroda meistari. Turklāt paredzētas trīs titulcīņas pēc MMA noteikumiem – Baltijas tituls, Latvijas čempiona tituls un Baltijas tituls kikboksā. Tās notiks sadarbībā ar organizāciju Freon, kurai jau ir ievērojama pieredze cīņassporta pasākumu rīkošanā.

Komentāri

Pievienot komentāru
Nekustamais īpašums

Gatavojas izsolīt basketbolistam Kambalam piederošu māju, par kuru viņš neliekas zinis

LETA, 01.04.2014

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pašvaldībai nenomaksātu parādu dēļ maijā paredzēts izsolīt basketbolistam Kasparam Kambalam piederošu neapdzīvotu māju ar zemi Jelgavā.

Jelgavas pilsētas pašvaldības pārstāve Līga Klismeta informēja, ka paredzētā izsole ir saistīta ar parādu un nenomaksātu sodu piedziņu, bet pats īpašnieks vairākus gadus nekādu interesi par īpašumu nav izrādījis un ignorējot pašvaldības brīdinājumus.

«Jelgavas pilsētas pašvaldība ar Kasparu Kambalu par viņa īpašuma stāvokli Garozas ielā 3 ir centusies sazināties kopš 2009.gada. Kambala nav reaģējis uz vēstulēm, brīdinājumiem, maksājuma paziņojumiem un ierakstiem tviterī, kam pievienots vidi degradējošās ēkas foto,» skaidroja Klismeta.

Komentāri

Pievienot komentāru