Pakalpojumi

Izveido KPMG Zvērinātu advokātu biroju

Lelde Petrāne, 07.04.2015

U. Petrauska

Foto: Publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijā darbu ir sācis KPMG Zvērinātu advokātu birojs, kas ietilps starptautiskajā KPMG dalībfirmu tīklā, liecina medijiem sniegtā informācija.

Advokātu birojs sniegs pilna spektra juridiskos pakalpojumus gan Latvijā, gan ārvalstīs. KPMG Zvērinātu advokātu biroju vadīs Una Petrauska un viņas vietniece Ieva Tillere-Tilnere.

U. Petrauska atklāj, ka birojs darbu sāk ar sešu speciālistu komandu.

«Kopumā biroja fokuss būs vērsts uz biznesa vidi, taču tagad varēsim paplašināt savas juridiskās palīdzības spektru, jo dažkārt biznesa jautājumi krustojas arī ar ģimenes un mantojuma tiesībām, piemēram, ģimenes uzņēmumu un akcionāru jautājumu gadījumos. Īpaši specializēsimies korporatīvo tiesību jautājumos, uzņēmumu apvienošanās un iegādes (M&A) darījumos, finansēs, juridiskās atbilstības jautājumos un strīdu risināšanā, tostarp arī maksātnespējas lietās,» norāda U. Petrauska.

Pērn KPMG Zvērinātu advokātu birojs jau tika izveidots Igaunijā, un ir plāni tuvākajā nākotnē izveidot KPMG Zvērinātu advokātu biroju arī Lietuvā. Šobrīd pasaulē ir novērojama tendence pasaules lielajām auditorkompānijām veidot atsevišķus juridisko biroju tīklus.

Komentāri

Pievienot komentāru