Izziņota biznesa festivāla sTARTUp Day 2019 programma

2018. gada 27. decembris plkst. 9:36
Autors: Db.lv
Sadaļa: Start-up
Dalies ar šo rakstu

sTARTUp Day 2019, kura galvenā tēma ir From Zero to Hero, ir lielākais biznesa festivāls Baltijā, kas no 23. līdz 25. janvārim notiks Igaunijas pilsētā Tartu. Festivāla pārstāvji ir izziņojuši tā pilno programmu.

Festivāla pirmā diena, 23. janvāris, būs veltīta blakus pasākumiem, no kuriem lielākie būs investoru diena un vadītāju diena (Investor and Executive Day). Savukārt 24. un 25. janvārīs būs festivāla galvenās dienas.

«Pirmo reizi festivāla vēsturē mums būs programma ar 2 galvenajām pasākuma dienām, un tajā pašā laikā arī paša festivāla kvalitāte būs augstāka. Tas ir kopienas (community) organizēts pasākums, un visas tēmas, kas tajā tiks apspriestas, atspoguļo to, ko mūsu kopiena dara un ko tā vēlas uzlabot,» par gaidāmo notikumu izsakās sTARTUp Day vadītājs Ermo Tikk.

Festivāls pulcēs 4000 dalībniekus un vairāk nekā 100 runātājus no visas pasaules. 2 dienu laikā festivāla dalībniekiem būs iespēja apmeklēt pasākumus, kas ietvers diskusijas par 19 dažādām tēmām un notiks uz 3 skatuvēm, 7 semināra telpās un plašā demo laukumā, kurā būs iespējams apskatīt dažādu uzņēmumu piedāvāto produkciju. Tāpat tiks piedāvātas pitching sacensības un dažādi blakus pasākumi.

«Ir cilvēki, kas apgalvo, ka Baltijas valstis ir spēcīgas tehniskajā ziņā, taču pieredzes dēļ atpaliek biznesa un mārketinga jomās. Šī iemesla dēļ mēs esam izvēlējušies lielāku uzsvaru likt uz mārketinga tēmu, festivālam piesaistot runātājus no tādiem uzņēmumiem kā Google un Tinder», uzsver Sven Illing, sTARTUp Day programmas vadītājs.

sTARTUp Day 2019 biznesa festivāls tiek organizēts sadarbībā ar Tartu pašvaldību, Tartu Universitāti, Tartu zinātnes parku un Tartu startup vidi.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi