Foto

Jaunā projektā Šampētera rajonā iegulda 3,3 miljonus

Lelde Petrāne, 08.05.2014

Vizualizācija: YIT Celtniecība

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Būvniecības uzņēmums un nekustamo īpašumu attīstītājs YIT Celtniecība uzsācis jauna dzīvojamo māju projekta Domino attīstību Šampētera rajonā, Stendes ielā 5. Jaunajā projektā uzņēmums ieguldīs vairāk nekā 3,3 milj. EUR.

Paredzēts, ka projekts ekspluatācijā tiks nodots 2015. gada sākumā.

Šobrīd ir ielikti dzīvojamās mājas pamati un turpinās projekta pirmā stāva būvniecība. Domino būs 4-5 stāvu dzīvojamā ēka, kurā atradīsies 51 dzīvoklis ar dzīvojamo platību no 37 m2 līdz 112 m2. Dzīvokļu cenas jaunajā projektā ir, sākot no 1 431 eur/m2. YIT Celtniecība pircēju interesi raksturo kā augstu.

Andris Božē, SIA YIT Celtniecība valdes priekšsēdētājs, komentējot būvniecības darbus un pamatojot vietas izvēli, norāda: «Šobrīd tā ir vienīgā būvniecības stadijā esošā jaunā projekta dzīvojamā māja Šampēterī. Līdz šim visi īstenotie jauno māju projekti šajā rajonā, kas būvēti pirmskrīzes laikā, ir veiksmīgi realizēti un tajos pircējiem pieejamu dzīvokļu praktiski nav.»

SIA YIT Celtniecība ir Somijas korporācijas meitas uzņēmums Latvijā, kas nodrošina nekustamo īpašumu attīstīšanu un celtniecības pakalpojumus.