Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

"Mežaparka Rezidencēs" Rīgā tiks būvēta Dr. Mauriņa Vēnu klīnika - būvniecību plānots sākt nākamgad, un iecerēts, ka filiāle pacientiem būs pieejama 2023. gada pavasarī.

Kopējās projekta izmaksas - aptuveni 8 miljoni eiro.

Iecerēts, ka jaunās klīnikas platība būs ap 3800 kvadrātmetru, tā atradīsies iepretim ēkai "Mežaparka biroji". Tāpat kā biroju ēkas, arī plānotās klīnikas projekta autors ir arhitektu birojs "Didrihsons arhitekti". Pēc biroja vadošā arhitekta Gata Didrihsona sacītā klīnikas arhitektūra ir askētiska, racionāla, tehnoloģiski gudra un medicīnas vajadzībām atbilstoša, tomēr reizē arī eleganta un smalka.

"Baltais būvapjoms saudzīgi iesēdināts starp divām esošajām koku rindām, vienotā harmonijā un īpaši pārdomāti risinot teritorijas labiekārtojumu, ēkas arhitektūru un interjeru. Uzsvars uz vietējo ražotāju materiālu pielietojumu un augstu detaļu kvalitāti," stāsta G. Didrihsons.

Ārstniecības iestādē būs privātās ķirurģijas, fleboloģijas, proktoloģijas, dermatoloģijas, diagnostikas, estētikas un ginekoloģijas nodaļa.

"Līdz ar klīnikas atklāšanu Baltijā kļūs pieejama līdz šim nebijusi iegurņa dziļo vēnu saslimšanu diagnostika un ārstēšana. Jaunā klīnika sniegs iespēju vismodernākās asinsvadu saslimšanu diagnostikas un ārstēšanas metodes apvienot vienuviet," uzsver Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas vadītājs Prof. Uldis Mauriņš.

Viņš skaidro, ka fleboloģijas pakalpojumus līdztekus virspusējo vēnu operācijām papildinās arī dziļo vēnu saslimšanu diagnostikas un ārstēšanas pakalpojumi, bet proktoloģijas pakalpojumus - plaša resnās zarnas saslimšanas diagnostika un ārstēšana, kā arī mazinvazīvas ķirurģiskās operācijas.

Prof. Uldis Mauriņš prognozē, ka līdz ar jaunās klīnikas atvēršanu nepieciešamos ārstniecības pakalpojumus varēs saņemt vairāk nekā 100 000 pacientu pašreizējo 67 000 pacientu vietā.

Db.lv jau vēstīja, ka nekustamo īpašumu rpjektu "Mežaparka rezidences" attīsta SIA "Domuss". Projekta koncepcijas autors ir Andris Kronbergs, tās pamatā - ideja apvienot Mežaparka esošo apbūvi ar mūsdienīgu dizainu un komfortu. 2015. gadā tika pabeigta projekta pirmā kārta, veicot apjomīgus labiekārtošanas darbus 10 hektāru platībā. Tika izbūvēta infrastruktūra, jaunas ielas un gājēju celiņi, apgaismojums un komunikācijas. Visa kvartāla teritorija tika apzaļumota. "Mežaparka Rezidencēs" tiek būvētas villas, dvīņu villas, mazstāvu daudzdzīvokļu ēkas un rindu mājas, biroja ēka, kā arī privātai apbūvei piedāvāti 40 zemes gabali.

Komentāri

Pievienot komentāru