Citas ziņas

Jelgavā aiztur lietuvieti, kas krāpis naudu no pensionāriem

Gunta Kursiša, 29.10.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Aizdomās par vairākiem krāpšanas gadījumiem Jelgavā aizturēts Lietuvas pilsonis. Krāpnieks zvanījis pensijas vecuma sievietēm uz dzīvokļa telefona numuriem un prasījis naudu par it kā notikušiem ceļu satiksmes negadījumiem, kuros iesaistīti pensionāru tuvinieki.

Krāpniekam zvanot uz sešām adresēm, pensijas vecuma iedzīvotājiem naudu neizdevās izkrāpt, savukārt četrām pensijas vecuma sievietēm naudas summa tika izkrāpta.

Aizdomās par vairākām krāpšanām VP ZRP Jelgavas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki aizturējuši 1991. gadā dzimušu Lietuvas pilsoni. Patlaban aizdomās turamais ir ievietots īslaicīgās aizturēšanas vietā, un izmeklēšanas laikā tiks pārbaudīts, vai viņš nav saistīts citiem noziedzīgiem nodarījumiem, informē policijas pārstāvji.

Policija aicinājusi iedzīvotājus par šāda veida gadījumiem informēt nekavējoties. «Ja tiek saņemts zvans ar šāda veida informāciju, nevajag apmulst, ielaisties saunās un nekādā gadījumā nevajag tikties ar zvanītāju un dot viņam naudu,» norādījuši policijas pārstāvji. Tāpat tiek lūgts iedzīvotājiem informēt par šāda veida gadījumiem savus mājas kaimiņus, īpaši gados vecākus cilvēkus.

Komentāri

Pievienot komentāru