Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SIA "Herlig" Jelgavas nomalē plāno izvietot plastmasas atkritumu pārstrādes rūpnīcu, liecina ceturtdien, 26.augustā, paredzētās pilsētas domes sēdes lēmumprojekts.

Uzņēmums, kas darbojas Vītoliņu industriālajā parkā Jelgavas novadā, lūdz pašvaldību pieņemt lēmumu par plastmasas atkritumu savākšanas, šķirošanas un uzglabāšanas infrastruktūras objekta izvietošanu. Tā paredzēta zemes vienībās Upes ceļā 22 un Klijēnu ceļā 7e, kur paredzēts sākt otrreizējo izejvielu sagatavošanu plastmasas atkritumu pārstrādes rūpnīcām.

Teritorija, kurā uzņēmums iecerējis izvietot rūpnīcu, ir rūpnieciskās apbūves teritorija, kurā viens no teritorijas galvenajiem izmantošanas veidiem ir atkritumu apsaimniekošanas un pārstrādes uzņēmumu apbūve. Teritorija atrodas pilsētas nomalē, pie robežas ar Jelgavas novadu.

"Herlig" mājaslapā publiskotā informācija liecina, ka uzņēmuma pamatnodarbošanās ir tirdzniecība ar otrreizēji pārstrādājamiem polimēru un citu veidu atkritumiem, kā arī otrreizējām polimēru granulām un pārstrādes procesa blakusproduktiem. Viens no "Herlig" darbības virzieniem ir otrreizējo atkritumu savākšana no uzņēmumiem.

Saskaņā ar "Firmas.lv" datiem "Herlig" apgrozījums pērn bijis 920 807 eiro, bet peļņa 27 455 eiro. 2015.gadā dibinātā uzņēmuma īpašniece ir Dace Samuša.

Komentāri

Pievienot komentāru