Kā aizņemties apdomīgi 

Izskatot kredītu piedāvājumus, vienmēr redzam brīdinājumu par apdomīgu aizņemšanos, taču, ko darīt, lai kredītu noformēšana nebūtu vieglprātīga? Viens no veidiem ir aizdevumu salīdzināšana, izmantojot tādus portālus, kā Netcredit.lv, kas palīdz atrast piemērotāko risinājumu.

, 2018. gada 14. jūlijs plkst. 0:03

Brīžos, kad tiek izvēlēti ātrie kredīti, cilvēku biežākā kļūda ir uzticēšanās reklāmām, neizvērtējot, vai reklamētais aizdevums tiešām ir labākais un izdevīgākais, tādējādi bieži vien pieņemam nepareizus lēmumus, kas ietekmē mūsu finanses mēnešiem un gadiem ilgi. Salīdzināšanas portāli ļauj no tā izvairīties, jo paver mums plašāku ieskatu pieejamo aizdevumu klāstā.

Pārskati par visiem kredītiem

Kredītu salīdzināšanas rīki apkopo būtiskāko informāciju par kredītiem un aizdevējiem, sniedzot datus par populārākajiem finanšu pakalpojumiem un to izmaksām. Piemēram, Netcredit portālā varat ātri un vienkārši uzzināt, kas ir patēriņa kredīti un pie kura aizdevēja tie tiek piedāvāti ar zemākajiem procentiem vai elastīgākajiem apmaksas grafikiem.

Aizdevumu dažādība

Mulsinošākais plašajā piedāvājumu klāstā ir dažādie aizdevumu veidi, taču, tuvāk iepazīstoties ar katru no tiem, redzam, ka būtiskākais ir skaidri definēt, kādam nolūkam tēresim mums piešķirtos līdzekļus. Izvēloties kredītu, jāņem vērā vairāki faktori, tostarp:

- aizdevuma procenti un komisijas maksas;

- piedāvātās aizdevuma summas un termiņi;

- kredīta samērība ar ikmēneša ienākumiem;

- kredītvēstures loma;

- soda procenti;

- aizdevēja reputācija.

Tāpat dažādiem dzīves mērķiem ir pieejami kredīti īpašuma iegādei, kā auto kredīts un mājokļa kredīts, bet ikdienas tēriņiem arvien biežāk tiek piedāvāta kredītlīnija un kredītkartes, kas ļauj izbaudīt lielāku brīvību, jo nepieciešamie līdzekļi vienmēr ir pieejami mūsu kontā. Taču katrā no šiem aizdevumiem esiet uzmanīgi, izvērtējot gan izvēlēto aizdevuma summu, gan komisijas maksas un Jūsu spējas atmaksāt kredītu tam noteiktajā laikā, lai neradītu draudus savai finanšu stabilitātei.

Kredītu pieejamība uzņēmējiem

Portāls Netcredit piedāvā noderīgu informāciju arī tiem, kuriem aizdevums nepieciešams uzņēmējdarbības uzsākšanai vai attīstībai. Kredīts biznesam ir ļoti nozīmīgs solis, tādēļ arī uzņēmējiem ir būtiski salīdzināt dažādus aizdevumus, lai lieki neriskētu ar savām un uzņēmuma finansēm. Tāpat Netcredit vietni ir ieteicams apmeklēt tiem, kurus interesē investīcijas privātpersonām, jo šajā mājaslapā vienkopus apvienota ne tikai informācija par kredītiem, bet arī izdevīgākajiem noguldījumu veidiem un to piedāvātajām procentu likmēm.

Kāpēc salīdzināšana ir svarīga?

Salīdzinot aizdevumus vienuviet, varam daudz pārskatāmāk un veiksmīgāk izvērtēt katra aizdevēja piedāvājumu, jo redzam, vai izvēlētais aizdevums ir visizdevīgākais attiecībā pret citu kredītdevēju sniegtajiem pakalpojumiem.

Risku un ieguvumu salīdzināšana

Izvēloties aizdevumu, jāņem vērā ne tikai ieguvumi, izdevīgi nosacījumi un vilinošās summas, bet arī apdomīgi jāizsver savas iespējas atmaksāt kredītu. Biežākais aizdevumu atteikšanas iemesls ir sabojāta kredītvēsture, jo ir virkne cilvēku, kas kļūdaini pārvērtējuši savas iespējas un nonākuši kredītgrūtībās. Ja esat šo cilvēku vidū, esiet īpaši piesardzīgi. Lai gan daudzviet tiek piedāvāts arī kredīts parādniekiem un pat kredīts ārzemēs strādājošiem, nesteidzieties ar aizdevuma noformēšanu. Ja jums ir vēl papildus nenokārtotas kredītsaistības, tad labāks risinājums būs kredītu apvienošana, kas ļauj pārstrukturizēt jau esošos kredītus, vienlaikus iegūstot papildus summu regulārajiem tēriņiem.

Ja plānojat aizņemties, noteikti izmantojiet kredītu salīdzināšanas portālu sniegtās iespējas! Gan Netcredit.lv, gan citi šāda veida portāli ir lielisks rīks, turklāt bez maksas, tādēļ to noteikti ir vērts izmantot, lai pieņemtu vislabāko lēmumu. Jūs ietaupīsiet gan resursus, gan laiku, turklāt pastāvēs daudz lielāka iespēja atrast izdevīgāko un drošāko no aizdevumiem.

Dalies ar šo rakstu!
Raksta komentāri
Spied šeit, lai lasītu vai pievienotu savu komentāru
Nepalaid garām

Pēdējā laikā būtiski pieaudzis elektrisko skrejriteņu vandālisma gadījumu skaits, stāsta koplietošanas...

Vai bērnam ir jābūt algas grāmatiņā, lai saņemtu IIN atvieglojumus jeb -...

«Pastāvēs, kas pārmainīsies - šis ir par mums un tieši tamdēļ mēs...

Egļu un priežu skujas var kļūt par vienu no Latvijas bioekonomikas stūrakmeņiem,...

Ēdināšanas biznesa veiksme tikai desmit procentu apmērā atkarīga no garšīgas kotletes, uzskata...

Jau tuvāko gadu laikā Andrejsala var kļūt par dinamiskāko attīstības vietu, jo...

No šīs sadaļas
2018. gada 08. augusts plkst. 0:05

Vai vēlaties pienācīgi un kvalitatīvi aprīkot plašas un modernas noliktavas, kurās ir...

2018. gada 30. jūnijs plkst. 0:03

Jau atkal pēkšņi izdevumi? Pietrūkst naudas svarīgiem tēriņiem? Ne katram cilvēkam ir...

2018. gada 15. jūnijs plkst. 0:03

Neatkarīgi no tā, vai cilvēks ir apveltīts ar plašu iztēli un spēj...

2018. gada 12. jūnijs plkst. 0:03

Uzņēmumiem, kuri vēlas palielināt ražošanas un pārdošanas apjomus, ir jāveic investīcijas,...

2018. gada 06. jūnijs plkst. 18:03

Ja jums liekas, ka ir labi, tad, iespējams, tā arī ir, bet...

2018. gada 05. jūnijs plkst. 10:03

MyTaxi, Moia, e-mobilitāte, autonomās mašīnas – runājot par digitalizāciju, mobilitāte ir sektors,...

2018. gada 02. jūnijs plkst. 0:05

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atstāt labu pirmo iespaidu vai radīt patīkamu...

2018. gada 30. maijs plkst. 0:05

Aktīvajā Hanzas laikā, 15. un 16.gadsimtā, Valmiera bija izdevīga tikšanās vieta, jo...

2018. gada 29. maijs plkst. 0:05

Uzņēmēja pieredze: Dans Bērtulis, Wellman Logistics...

2018. gada 28. maijs plkst. 0:05

Šī gada 23.maijā Ķīpsalas izstāžu centra BT1 konferenču zālē norisinājās konkursa Gada...