Foto & Video

Kā top?: SIA Vudis moduļu mājas

Žanete Hāka, 14.10.2016

Kompānijas ražotne. Kompānijas īpašnieki visu attīstījuši saviem spēkiem un resursiem bez liela finansējuma piesaistes, līdz ar to ražošanas telpas ir vienkāršas. Uzņēmums šobrīd meklē jaunas telpas, kas būtu piemērotākas ražošanas līnijas izvietošanai, tādēļ arī nekādas lielākas investīcijas esošajās telpās neveic.

Foto: Evija Trifanova/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Šajā piektdienā portāls db.lv ciemojas koka moduļu māju izgatavotāja SIA Vudis ražotnē Olainē.

SIA Vudis dibināts 2011. gadā, uzņēmums pa īstam sāka strādāt 2013.gadā, kad izgatavoja pirmo prototipa māju, stāsta kompānijas līdzīpašnieks Miks Lukstiņš. «Sākums bija ļoti lēns, jo ar maziem resursiem daudz eksperimentējām un pirmos gadus lielākoties strādājām ar nelieliem individuāliem pasūtījumiem,» viņš raksturo biznesa pirmsākumus. Ideja par moduļu māju ražošanu radās, jo viens no uzņēmuma dibinātājiem, M. Lukstiņa sievastēvs un SIA Vudis līdzīpašnieks Oskars Kristapsons, jau vairāk nekā 10 gadus nodarbojās ar līdzīgu biznesu, tikai iepriekšējā uzņēmumā vairāk centās saražot lētākus, ļoti vienkāršus produktus, piemēram, celtniecības vagonus.

Tad abiem kopīgi radusies doma, ka šo pašu produktu var ietērpt augstākas pievienotās vērtības ietvarā, un, ražojot to teicamā kvalitātē, piedāvāt kā premium segmenta brīvdienu māju.

Sīkāk par uzņēmuma panākumiem iespējams izlasīt ceturtdienas, 13.oktobra, laikrakstā Dienas Bizness. Galerijā augstāk iespējams aplūkot, kā top moduļu mājas!