Ražošana

Kāds pircējs izrādījis interesi par Valmieras stikla šķiedras ASV meitasuzņēmuma Otrās fāzes ražotnes iegādi

Žanete Hāka, 09.05.2019

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

AS Valmiera stikla šķiedra ASV meitas uzņēmums ir saņēmis intereses apliecinājumu par Otrās fāzes ražotnes (vertikāli integrēta stikla šķiedras diega ražotne) potenciālu iegādi, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

ASV meitas uzņēmuma akcionāri ir parakstījuši ekskluzivitātes līgumu ar nesaistītu trešo personu. Līguma nosacījumi neļauj sabiedrībai izpaust trešās personas identitāti. Ir uzsākts padziļinātās izpētes process un ir paredzēts, ka tas turpināsies līdz 2019. gada maija beigām. Sabiedrība uzsver, ka nav pieņemts lēmums par ASV meitas uzņēmuma Otrās fāzes pārdošanu. Tas ir iespējams tikai pēc tam, kad būs zināmi padziļinātas izpētes rezultāti un darījuma partneris būs sniedzis saistošu piedāvājumu.

«Ņemot vērā negaidīto intereses apliecinājumu no potenciāla pircēja, kā arī faktu, ka Otrās fāzes process ir prasījis daudz ilgāku laiku kā iepriekš plānots, lai sasniegtu gaidītos ražošanas rezultātus, sabiedrība izskatīs visas iespējas (ieskaitot potenciālu atsavināšanu), lai rastu labāko veidu akcionāru vērtības veicināšanai,» norāda vadība.

«Sabiedrībai nav nekādu plānu pārdot vai citādi atsavināt Pirmo fāzes ražotni: filcu ražotni. Tā var darboties kā neatkarīga vienība un jau sākotnēji pastāvīgi darbojas saskaņā ar vadības noteiktajiem mērķiem,» skaidro kompānija.

Komentāri

Pievienot komentāru