Pārtika

Karameļu darbnīca Jelgavā cer attīstīt eksportu uz ASV un Kanādu

LETA, 17.08.2016

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Nākotnē Jelgavas saldumu ražotāja SIA Karameļu darbnīca plāno attīstīt eksportu uz ASV un Kanādu, stāsta uzņēmuma līdzīpašniece un valdes locekle Ilze Priževoite.

Viņa atzina - lai eksportētu, pašlaik nepietiek saražotā, līdz ar to uzņēmumam jāpaplašinās. «Taču mums mājās vēl ir ļoti daudz ko darīt. Es jau sākumā domāju par eksportu, bet tagad saprotu - ir ļoti labi, ka uzreiz eksportēt nesākām, jo paiet ilgs laiks, kamēr mūs iepazīst, jādomā arī par iepakojumu. Latvijā mēs ieliekam produktu vienkāršā iepakojumā un, ja produkts ir labs, strādā reklāma no mutes mutē un visi mūs iepazīst. Taču uz ārzemēm mēs savu «bērnu» aizlaižam un noieta tirgu nevaram ietekmēt, ja mums nav sava cilvēka ārzemēs,» skaidroja Priževoite.

Produkcijas noietu uzņēmums plāno paplašināt, piesaistot izplatītājus.

«Ir valstis, kur sāktas sarunas, tajās ir cilvēki, kas par mūsu produktu varētu rūpēties. Tās ir ASV un Kanāda. Vairāk arī neesam skatījušies, jo gribam sākumā šos projektus sākt un īstenot. Uzticības kredīts ir augsts, tāpēc pašlaik citus virzienus neizskatām,» atzina Priževoite.

Komentāri

Pievienot komentāru