Karjeras kāpnes: No Spotify uz Bolt 

Bijušais Spotify viceprezidents un korporatīvo finanšu vadītājs Johans Bergkvists (Johan Bergqvist) kļuvis par Eiropas kopbraukšanas platformas Bolt finanšu direktoru, informē uzņēmumā.

Monta Glumane, 28.03.2019

Foto: publicitātes

Jaunajā amatā Johans Bergkvists būs atbildīgs par visiem Bolt izaugsmes aspektiem, tostarp finansēm, juridiskajiem un regulatīvajiem jautājumiem, darbiniekiem, uzņēmuma kultūru, kā arī finanšu piesaisti.

Kā informē uzņēmumā, iepriekš 6 gadus strādājot Spotify, Johans Bergkvists palīdzēja uzņēmumam izaugt no dažiem simtiem līdz vairāk nekā 4000 darbiniekiem. Viņš bija daļa no galvenās komandas, kas vadīja Zviedrijas uzņēmuma publisko akciju piedāvājumu (IPO) Ņujorkas Fondu biržā 30 miljardu ASV dolāru vērtībā, padarot to par vērtīgāko Eiropas jaunuzņēmumu. Johans Bergkvists ir studējis jurisprudenci Stokholmas Universitātē un finanšu zinātni Karaliskajā tehnoloģiju institūtā (KTH).

«Es priecājos par Johana pievienošanos Bolt komandai - viņam ir iespaidīga pieredze, piesaistot Spotify finansējumu vairāk nekā 2 miljardu eiro apmērā un palīdzot organizācijai augt no dažiem simtiem līdz vairākiem tūkstošiem darbinieku. Bolt turpinās savu paplašināšanos gan pilsētās Eiropā un Āfrikā, gan aptverot jaunas valstis, tāpēc finanšu direktors ar pieredzi būs liels palīgs,» stāsta Bolt vadītājs un līdzdibinātājs Markuss Villigs.

«Priecājos par iespēju pievienoties Bolt komandai, lai kopīgiem spēkiem uzņēmumu padarītu par pasaules līderi mobilitātes sektorā. Uzņēmums jau šobrīd ir paplašinājies, un es priecājos, ka varēšu dalīties ar savu pieredzi, lai palīdzētu turpināt uzņēmuma izaugsmi», papildina Bolt finanšu direktors Johans Bergkvists.

Jaunākais izdevums