Ražošana

Ķīnas Haier iegādāsies Itālijas sadzīves tehnikas ražotāju Candy

LETA/AFP, 02.10.2018

Jaunākais izdevums

Ķīnas elektronikas un sadzīves tehnikas lielražotājs «Haier Group» paziņojis, ka iegādāsies Itālijas sadzīves tehnikas ražotāju «Candy», par to samaksājot 475 miljonus eiro.

Šāds lēmums pieņemts laikā, kad «Haier» cenšas sevi pozicionēt kā globālu zīmolu un palielināt savu klātbūtni Eiropas tirgū.

Ķīnas uzņēmums 2016.gadā par 5,4 miljardiem dolāru (4,6 miljardiem eiro) iegādājās ASV konglomerāta «General Electric Co.» (GE) sadzīves tehnikas ražošanas biznesu.

«Haier» ir viens no Ķīnas vadošajiem elektronikas un sadzīves tehnikas preču ražošanas uzņēmumiem.

Komentāri

Pievienot komentāru
Mazais bizness

Papildināta ar FOTO: Latvijas - Igaunijas pārrobežu sadarbības programmā top želejkonfektes

Monta Glumane, 24.08.2018

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas uzņēmums Biorganik5 un Igaunijas uzņēmums Chaga OU Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmā radījis želejas konfektes Wild Candy, kas ir izgatavotas no dabīgām sulām un speciālā tehnoloģijā pārstrādātām ogām, biznesa portālam db.lv pastāstīja Biorganik5 valdes priekšsēdētāja Iveta Cīrule.

Paredzēts, ka organiskās želejas konfektes būs bez krāsvielām, glutēna, laktozes, papildus pievienotiem konservantiem. Jaunā produkta galvenais mērķis - konfekšu izgatavošanā izmantot pēc iespējas lielāku dabīgās sulas sastāvu. I.Cīrule pastāsta, ka ierasti želejas konfekšu sastāvā ir cukurs, ūdens, līdz 20% sulas un krāsvielas. Jaunajā produktā būs 70% sulas, aukstumā žāvētas ogas - dzērvenes, brūklenes, mellenes, organiskais pektīns, kā arī cukurs tiks aizvietots ar citu saldinātāju. Apsvērta ideja, ka ogās varētu iestrādāt arī dažādus piparus un piedāvāt želejas konfektes ar asumiņu.

Tāpat želeju konfekšu sastāvā būs sulas, piemēram, alvejas sula, kas iegūta Kanāriju salās, čagas eliksīrs, bērzu sulas sīrups tiks iegādāts no diviem piegādātājiem Latvijā un Igaunijā.

Komentāri

Pievienot komentāru