Pakalpojumi

Kino Citadele ierobežo sēdvietu skaitu

Zane Atlāce - Bistere, 13.03.2020

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Kinoteātris "Kino Citadele" turpinās strādāt, bet ierobežos sēdvietu skaitu auditorijās, informē uzņēmumā.

Auditorijās, kurās sēdvietu skaits pārsniedz 200, kapacitāte tiek ierobežota uz 100 pieejamām sēdvietām, teikts uzņēmuma mājaslapā.

Auditorijās, kurās sēdvietu skaits nepārsniedz 200, apmeklētājiem pieejamo vietu skaits tiek samazināts uz 50%. Tāpat ir dažādas izmaiņas saistībā ar jau ieplānotajiem pasākumiem ("The Matrix" Kino Kulta seanss, Metropolitan Opera tiešraides, Baleta izrādes, Bērnu Rīts, Dāmām priekšroka, "Klusā pasaule 2" pirmizrāde), informācija par to norisi un iegādātajām biļetēm tiek papildināta.

Visām šobrīd aktīvajām "Forum Cinemas" kino dāvanu kartēm (ar derīguma termiņu līdz 30. aprīlim) par 3 mēnešiem tiek pagarināts to izmantošanas periods.

Arī kinoteātris "Cinamon" tirdzniecības centrā "Alfa" ir ieviesis ierobežojumu kinoteātra apmeklēšanai, nosakot maksimālo apmeklētāju skaitu – ne vairāk kā 90 personas katrā no seansiem.

Jau vēstīts, ka Covid-19 izplatības mazināšanai valstī līdz 14.aprīlim izsludināta ārkārtēja situācija un noteikti dažādi ierobežojumi, tostarp aizliegts rīkot jebkādus pasākumus, kuros varētu pulcēties vairāk nekā 200 cilvēki.

"Forum Cinemas" dibināts 1993.gada jūlijā, un 37% tā akciju pieder uzņēmumam SIA "Stockmann Centrs". 2017.gadā uzņēmums strādāja ar apgrozījumu 9 397 662 eiro apmērā un peļņu 964 316 eiro apmērā.

Komentāri

Pievienot komentāru