Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Induktīvo komponentu globālais ražotājs SIA “Kohsel Latvia” pārcēlies uz jaunām ražošanas telpām, kas atrodas LSEZ SIA “Lauma Fabric” teritorijā, Liepājā.

“Pēdējo četru gadu laikā esam izauguši no 70 līdz 130 darbiniekiem. Mūsu vecajā atrašanās vietā mēs bijām spiesti izmantot ārpus telpām esošu nolikta vu, mūsu ražošana tika izvietota 3 līmeņos un mums bija nepieciešama lielāka ražošanas platība, lai organizētu efektīvu ražošanas plūsmu. Esam gandarīti, ka šobrīd mums ir vairāk nekā 4500 m2 ražošanas platība vienā vietā viena stāva līmenī, kas ļauj daudz labāk plānot un organizēt ikdienas ražošanas procesu, ”saka SIA Kohsel Latvia rīkotājdirektors Aldis Olups.

Jaunā SIA “Kohsel Latvia” rūpnīca atrodas pilnībā atjaunotā ēkā, kas pielāgota LEAN un 5S principiem. “Plānojot jauno rūpnīcu, mums bija svarīgi izveidot interjera dizainu, kas atvieglo efektīvu darba procedūru ieviešanu. Turklāt mums bija svarīgi izveidot lieliskas darba vietas, un aprīkot ar iekārtām kuras novērtē mūsu darbinieki,” papildina A.Olups.

Kohsel apgrozījums pēdējo četru gadu laikā ikgadu ir palielinājies par 15-20 %. Uzņēmuma ražotā produkcija, galvenokārt, tiek izmantota atjaunojamās enerģijas un enerģijas optimizācijas nozarēs.

SIA “Kohsel Latvia” darbu Latvijā un Liepājā uzsāka 2005. gadā. Kohsel ir globāls transformatoru, droseļvārstu un filtru ražotājs, kura galvenā mītne atrodas Dānijā.

Komentāri

Pievienot komentāru