Mazumtirdzniecība

Lage grupas restorāni apkalpos tikai tiešsaistes pasūtījumus

Zane Atlāce - Bistere, 24.03.2020

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Drošības un finansiālu apsvērumu dēļ no 24.marta "Lage" grupas restorāni "Gan Bei", "D'Arte", "Thali" apkalpos tikai tiešsaistes pasūtījumus un attālinātās piegādes, informē uzņēmumā.

Darbu ierastajā režīmā turpinās "Lage Gastronomija" veikali, informē "Lage" līdzīpašniece Natālija Pavlova.

"Mēs patiešām redzam, ka ļoti daudz cilvēku strādā no mājām, ir pašizolācijā vai karantīnā, tādēļ ir strauji pieaudzis tiešsaistes pasūtījumu skaits, tāpēc esam attīstījuši ne vien "Gan Bei", bet arī "Lage Gastronomija" klientu apkalpošanu tiešsaistē. Tajā pat laikā restorānos ir daudz grūtāk ievērot vēlamos sociālās distancēšanās pasākumus, tādēļ pieņēmām lēmumu restorānus slēgt uz ārkārtējās situācijas laiku, tas ļaus mums pasargāt gan darbiniekus, gan klientus, " skaidro Pavlova.

LASI ARĪ: Lido aptur darbību

Viņa uzsver, ka uzņēmuma vadība labi apzinās savu atbildību gan pret darbiniekiem, gan pret klientiem. Visi "Lage" restorāni - desmit "Gan Bei", trīs "D'Arte" un viens "Thali" restorāns - atrodas tirdzniecības centros. Tajos ir teju neiespējami ievērot ieteicamo sociālās distancēšanās attālumu - divus metrus - un ārkārtējā situācijā noteiktos pulcēšanās ierobežojumus - 50 cilvēku.

Koronavīrusa pandēmijas ierobežošanas dēļ ieviestā ārkārtējā situācija ir padarījusi neprognozējamu klientu plūsmu, kas rada uzņēmumam lielus zaudējumus, tomēr nemainīga paliek uzņēmuma attieksme pret darbu - augsta kvalitāte jānodrošina arī šajos jaunajos apstākļos.

Uzņēmums sola saglabāt personālu. Esošie ieņēmumi restorāniem nesedz izmaksas. Valsts plānotais atbalsts uzņēmējiem palīdzēs saglabāt 688 darba vietas, lai arī esošos apstākļos šiem cilvēkiem ir noteikta dīkstāve.

Darbu turpinās 27 darbinieki piegādē un 20 - "Lage Gastronomija," kas ir veikals, tādēļ tajā ir vieglāk ievērot ārkārtējās situācijas ierobežojumus un regulēt vienlaikus tur esošo cilvēku skaitu.

"Lage Ko" grupas uzņēmumu kopējais apgrozījums 2019.gadā bija 21,5 miljoni eiro, nodokļos pērn nomaksāti četri miljoni eiro. "Lage" uzņēmumu grupa kopā nodarbina 735 cilvēkus, tajā ietilpst desmit "Gan Bei", trīs "D Arte", viens "Thali" restorāns, desmit "Lage Gastronomija" veikali.

LASI ARĪ: Daļa viesnīcu meklē risinājumus, lai nebūtu jāaptur darbība

Komentāri

Pievienot komentāru