Jaunākais izdevums

Tevi varētu interesēt

Dalies ar šo rakstu

Drošības un finansiālu apsvērumu dēļ no 24.marta "Lage" grupas restorāni "Gan Bei", "D'Arte", "Thali" apkalpos tikai tiešsaistes pasūtījumus un attālinātās piegādes, informē uzņēmumā.

Darbu ierastajā režīmā turpinās "Lage Gastronomija" veikali, informē "Lage" līdzīpašniece Natālija Pavlova.

"Mēs patiešām redzam, ka ļoti daudz cilvēku strādā no mājām, ir pašizolācijā vai karantīnā, tādēļ ir strauji pieaudzis tiešsaistes pasūtījumu skaits, tāpēc esam attīstījuši ne vien "Gan Bei", bet arī "Lage Gastronomija" klientu apkalpošanu tiešsaistē. Tajā pat laikā restorānos ir daudz grūtāk ievērot vēlamos sociālās distancēšanās pasākumus, tādēļ pieņēmām lēmumu restorānus slēgt uz ārkārtējās situācijas laiku, tas ļaus mums pasargāt gan darbiniekus, gan klientus, " skaidro Pavlova.

LASI ARĪ: Lido aptur darbību

Viņa uzsver, ka uzņēmuma vadība labi apzinās savu atbildību gan pret darbiniekiem, gan pret klientiem. Visi "Lage" restorāni - desmit "Gan Bei", trīs "D'Arte" un viens "Thali" restorāns - atrodas tirdzniecības centros. Tajos ir teju neiespējami ievērot ieteicamo sociālās distancēšanās attālumu - divus metrus - un ārkārtējā situācijā noteiktos pulcēšanās ierobežojumus - 50 cilvēku.

Koronavīrusa pandēmijas ierobežošanas dēļ ieviestā ārkārtējā situācija ir padarījusi neprognozējamu klientu plūsmu, kas rada uzņēmumam lielus zaudējumus, tomēr nemainīga paliek uzņēmuma attieksme pret darbu - augsta kvalitāte jānodrošina arī šajos jaunajos apstākļos.

Uzņēmums sola saglabāt personālu. Esošie ieņēmumi restorāniem nesedz izmaksas. Valsts plānotais atbalsts uzņēmējiem palīdzēs saglabāt 688 darba vietas, lai arī esošos apstākļos šiem cilvēkiem ir noteikta dīkstāve.

Darbu turpinās 27 darbinieki piegādē un 20 - "Lage Gastronomija," kas ir veikals, tādēļ tajā ir vieglāk ievērot ārkārtējās situācijas ierobežojumus un regulēt vienlaikus tur esošo cilvēku skaitu.

"Lage Ko" grupas uzņēmumu kopējais apgrozījums 2019.gadā bija 21,5 miljoni eiro, nodokļos pērn nomaksāti četri miljoni eiro. "Lage" uzņēmumu grupa kopā nodarbina 735 cilvēkus, tajā ietilpst desmit "Gan Bei", trīs "D Arte", viens "Thali" restorāns, desmit "Lage Gastronomija" veikali.

LASI ARĪ: Daļa viesnīcu meklē risinājumus, lai nebūtu jāaptur darbība

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmums "Bolt" uzsācis "Bolt Food" ēdienu piegādes pakalpojumu arī Jūrmalā, informē uzņēmumā.

Sākotnēji "Bolt Food" platforma Jūrmalas iedzīvotājiem nodrošinās piegādi pasūtījumiem no "Tokyo City", "Gan Bei", "Redbus", "Picburg", "Hesburger" un "Mego" veikaliem. Visi pasūtījumi tiks nodoti bezkontakta veidā.

Bolt Food ienāk Jelgavā 

Uzņēmums "Bolt" uzsācis "Bolt Food" ēdienu piegādes pakalpojumu arī Jelgavā, informē uzņēmumā....

"Mēs neapstājamies attīstībā un, ņemot vērā klientu pieprasījumu, strauji turpinām paplašināties reģionu līmenī. Mums ir prieks, ka varam palīdzēt restorāniem un pārtikas veikaliem efektīvi un ātri veikt piegādes arī Jūrmalas pilsētā," stāsta "Bolt Food" vadītājs Latvijā Klāvs Gipters

Pagājušā gada augustā "Bolt Food" platforma tika atklāta Igaunijā, kam sekoja gan Lietuvas, gan Latvijas tirgus."Bolt Food" ir pieejams vairākās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Liepājā un tagad arī Jūrmalā.

TEVI VARĒTU INTERESĒT ARĪ:

Bolt piesaista 100 miljonus eiro  

Transporta platforma "Bolt" ir noslēgusi investīciju kārtu 100 miljonu eiro vērtībā, turpinot paplašināt...

Komentāri

Pievienot komentāru