Dzīvesstils

Lai dezinfekcijas līdzekļiem nepieaugtu kājas

Lelde Petrāne, 24.03.2020

Foto: no uzņēmuma arhīva

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Reaģējot uz Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas pieprasījumu, uzņēmums "Jūrmalas Mežaparki" radījis statīvu, kas palīdz ērti un droši publiskās vietās izvietot roku dezinfekcijas līdzekļus. Šī brīža situācijā tas dalās ar izstrādātu statīva 3D modeli, lai to varētu ražot ikviens interesents.

Pēdējās nedēļās, arvien pieaugot pieprasījumam pēc dezinfekcijas līdzekļiem, tos iegādāties ir kļuvis arvien grūtāk. Acīmredzot tāpēc daudzas iestādes saskaras ar situāciju, ka higiēnas vajadzībām izvietotie dozatori ātri vien no iestāžu telpām pazūd.

Lai risinātu šo problēmu un nodrošinātu, ka garnadži nevar dezinfekcijas līdzekļus ērti iebāzt somā, uzņēmums "Jūrmalas Mežaparki" radījis īpašu statīvu. Tas ir viegli piemērojams dozatora izmēram un ērti saliekams. Turklāt, izgatavots no augstas kvalitātes plastikāta, statīvs ir kopjams atbilstoši higiēnas prasībām, kas šobrīd ir īpaši aktuāli.

Uzņēmuma ražošanas vadītājs Alvis Langušs informē: "Vēlamies atbalstīt katru, kurš savās telpās izvieto dezinfekcijas līdzekļus, lai šī brīža situācijā mazinātu inficēšanās riskus. Ikviens interesents, kurš vēlas ražot šādus dozatoru statīvus, aicināts sazināties ar SIA "Jūrmalas Mežaparki" biroju, lai saņemtu 3D modeli ".STEP" formātā."

Komentāri

Pievienot komentāru