Pakalpojumi

Lattelecom bruto peļņa ceturksnī sasniedz 37,8 miljonus eiro

Dienas Bizness, 23.04.2014

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Lattelecom grupas ieņēmumi un bruto peļņa šī gada pirmajā ceturksnī pieauguši par 2%, salīdzinot ar 2013. gada attiecīgo laika periodu.

Lattelecom grupas ieņēmumi 2014. gada pirmajā ceturksnī ir 47 miljoni eiro, kas ir par 2% vairāk nekā šajā pašā periodā 2013. gadā. Uzņēmuma bruto peļņa gada pirmajā ceturksnī sasniedza 37,8 miljonus eiro, pieaugot par 2% salīdzinājumā ar 2013. gada pirmo ceturksni.

EBIDTA marža šī gada pirmajā ceturksnī ir 39%, kas ir par trīs procentpunktiem vairāk nekā 2013. gadā šajā periodā. Šī gada pirmā ceturkšņa EBIDTA ir 18.2 miljoni eiro.

Kā skaidro uzņēmuma pārstāvji, būtiskākā ietekme ieņēmumu pieaugumam ir televīzijas klientu skaita palielināšanās gadu mijā. EBIDTA šā gada pirmajā ceturksnī ir par 10% lielāka kā pagājušajā gadā šajā pašā periodā, kas saistāms ar izmaksu posteņu optimizēšanu.

«Pirmā ceturkšņa finanšu rezultāti apstiprina mūsu veiksmīgo stratēģiju televīzijas biznesā, jo, pateicoties klientu pieplūdumam, esam spējuši palielināt ieņēmumus. Īpaši gandarīti par ieņēmumu pieaugumu esam tāpēc, ka kopumā Eiropā mūsu nozarē uzņēmumiem ienākumi sarūk, un ir liels izaicinājums šo tendenci pārvarēt,» finanšu rezultātus komentē Juris Gulbis, Lattelecom valdes priekšsēdētājs.

Lattelecom peļņa 2013.gadā bija 28,5 miljoni eiro (jeb 20 miljoni latu).

Komentāri

Pievienot komentāru