Pakalpojumi

Latvenergo autoparku papildina 12 jauni mikroautobusi

Monta Glumane, 29.10.2019

Foto: publicitātes

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

AS «Latvenergo» noslēdzis sadarbības līgumu par 12 jaunu MAN TGE mikroautobusu iegādi. Kopējā iepirkuma summa ir aptuveni 346 680 eiro bez PVN.

Mikroautobusi paredzēti Latvenergo koncerna komercsabiedrības AS «Sadales tīkls» vajadzībām. Tie tiks pārbūvēti par izbraukuma brigāžu darbnīcām un kabeļu laboratorijām, un izmantoti AS «Sadales tīkls» pārziņā esošās elektroapgādes nodrošināšanas infrastruktūras objektu, tajā skaitā vidējā sprieguma un zemsprieguma elektrolīniju, kabeļu līniju un transformatoru apakšstaciju izbūvei, apsekošanai, ikdienas uzturēšanai, plānveida remontdarbu veikšanai, kā arī operatīvai bojājumu novēršanai ārkārtas situācijās visā Latvijas teritorijā – apdzīvotās vietās, ārpus apdzīvotām vietām, ceļos bez cietā seguma, smagi izbraucamos ceļu posmos vai posmos bez ceļu seguma.

Saskaņā ar konkursa nolikumu, jaunie MAN TGE mikroautobusi ir aprīkoti ar visu četru riteņu (4x4) piedziņu un 2.0 l dīzeļdzinējiem, kas spēj attīstīt līdz pat 177 Zs lielu jaudu. Kravas telpa ar LED apgaismojumu un iebūvētajiem stiprinājumiem grīdā, pie sienas un griestos, dos iespēju pārvadāt kravas ar svaru līdz pat 1.4 tonnām.

Komentāri

Pievienot komentāru