Citas ziņas

Latvia Tours par 19,9 tūkstošiem latu organizēs Rīgas pilsētbūvnieka darījumu braucienus

Lelde Petrāne, 28.02.2010

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Tūrisma aģentūra Latvia Tours par 19,9 tūkstošiem latu bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) organizēs Rīgas pašvaldības attīstītāja Rīgas pilsētbūvnieks darījumu braucienus, liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā, ziņo BNS.

Tajā teikts, ka Latvia Tours apkalpos uzņēmuma darbinieku darījuma braucienus. Tas ietver transporta līdzekļu biļešu iegādi un piegādi, apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanu, viesnīcu rezervēšanu ārvalstīs, kā arī vīzu noformēšanas pakalpojumus.

Kopumā konkursā saņemti pieci piedāvājumi.

Rīgas domē sīkākus komentārus par plānotajiem Rīgas pilsētbūvnieka braucieniem aģentūrai BNS solīja sniegt vēlāk.

Rīgas pilsētbūvnieks ir Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība, kas attīsta daudzdzīvokļu dzīvojamo māju, sociālo dzīvojamo māju, skolu, bērnudārzu un citu izglītības un sporta objektu renovāciju, rekonstrukciju un celtniecību. Lielākais uzņēmuma realizētais projekts ir Dreiliņu dzīvojamā mikrorajona izveide.

Rīgas pilsētbūvnieks dibināts 2002.gadā, un tā pamatkapitāls ir 36,2 miljoni latu.

Latvia Tours ir Latvijas lielākā tūrisma aģentūra, kas dibināta 1992.gadā kā pirmā privātā ceļojumu firma Latvijā. 2005.gadā Latvia Tours mainīja īpašniekus - līdzšinējie kompānijas saimnieki to pārdeva investoriem no Vācijas. Uzņēmums pieder Deividam un Tatjanai Verjē.

Komentāri

Pievienot komentāru