Citas ziņas

Latvia Tours strādā galvenokārt ar pēdējā brīža piedāvājumiem

Lelde Petrāne, 27.03.2010

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pilna servisa tūrisma pakalpojumu sniedzējs Latvia Tours pēdējā laikā darbojas galvenokārt ar pēdējā brīža piedāvājumiem, aģentūrai BNS sacīja Latvia Tours izpilddirektore Ieva Keiša.

Saskaņā ar Latvia Tours izpilddirektores sacīto uzņēmums izvēlējies strādāt ar šādu koncepciju, jo pieprasījums pēc ceļojumiem iepriekš pārdošanā ir ļoti zems.

Keiša piebilda, ka cilvēki vairs neiegādājas ceļojumus iepriekš pārdošanā, jo nevar būt droši par situāciju, kāda būs laikā, kad paredzēts ceļojums - vai tad vēl būs darbs, vai būs līdzekļi ko ņemt līdzi ceļojumā.

«Novērots, ka cilvēki pēdējā laikā ir gatavi rīkoties uzreiz, pakoties pēdējā mirklī un doties ceļojumā, tādējādi ietaupot līdzekļus par ceļojumu,» viņa sacīja.

2008.gadā Latvia Tours strādāja ar 17,511 miljonu latu apgrozījumu un guva 112,9 tūkstošu latu peļņu, liecina datubāzē Lursoft publicētais uzņēmuma finanšu pārskats.

Latvia Tours ir Latvijas lielākā tūrisma aģentūra, kas dibināta 1992.gadā kā pirmā privātā ceļojumu firma Latvijā. 2005.gadā Latvia Tours mainīja īpašniekus - līdzšinējie kompānijas saimnieki to pārdeva investoriem no Vācijas. Uzņēmums pieder Deividam un Tatjanai Verjē.

Komentāri

Pievienot komentāru