Tehnoloģijas

Latviešu jaunuzņēmums Overly sāk sadarbību ar Philips

Žanete Hāka, 17.06.2016

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmums Philips kopā ar latviešu startapu Overly nolēmis Baltijā revolucionizēt iepirkšanos, saviem klientiem piedāvājot izbaudīt papildināto realitāti, informē Overly pārstāvji.

Šis process ļaus interaktīvā veidā uzzināt vairāk par sev interesējošajiem produktiem, tādējādi atvieglojot informācijas ieguves gaitu un ļaujot rast labāko izvēli.

Overly vadītājs Ainārs Kļaviņš skaidro, ka Overly ir pirmā un vienīgā digitālā aģentūra Baltijas valstīs, kura specializējas tieši papildinātās realitātes projektu izstrādē, kuru galarezultātā uz drukātā materiāla, to noskenējot ar savu viedierīci, atdzīvojas video. Šādā veidā tiek panākta vairāku, iepriekš atsevišķi pastāvošu, komunikācijas rīku kombinācija – drukāta materiāla un digitāla satura.

Lietotājam ir nepieciešams viedtālrunis ar iOS vai Android operētājsistēmu. Tālāk jālejupielādē bezmaksas aplikācija Overly, jāatver un jāpavērš pret Philips sadarbības partneru veikalos un informatīvajos materiālos izvietotajiem un īpaši atzīmētajiem produktu attēliem. Atdzīvināmos attēlus ir iespējams pavisam viegli atpazīt – tie apzīmēti ar īpašu rāmi un uz tiem ir redzams Overly logo, kurā atainotas trīs lodziņu brilles.

Komentāri

Pievienot komentāru