Latvijā dibina tehnoloģiju uzņēmumu Crix Software ar 50 tūkstošu pamatkapitālu 

Aizvadītajā nedēļā Latvijā lielākais reģistrētais uzņēmums, vērtējot pēc tā pamatkapitāla, ir SIA Crix Software, kas, spriežot pēc tā nosaukuma, darbosies tehnoloģiju jomā, liecina informācija Lursoft.

Gunta Kursiša, 26.05.2014

Ilustratīvs foto: Free Images

Uzņēmuma reģistrētais pamatkapitāls veido 50 tūkstošus eiro, bet apmaksātais pamatkapitāls – 25 tūkstošus eiro. Crix Software reģistrēts 19. maijā un tā valdē darbojas viena amatpersona – Krievijas Federācijas pilsonis, valdes loceklis Dmitrijs Kovals. Uzņēmuma īpašnieki ir divi Latvijas un divi Krievijas pilsoņi. 51% uzņēmuma kapitāldaļu ar ieguldījumu 25,5 tūkstošu eiro vērtībā pieder jau minētajam Dmitrijam Kovalam, 29% kapitāldaļu īpašnieks ir Aleksandrs Taskajevs, savukārt katram pa 10% pieder Latvijas valstspiederīgajiem Artjomam Aminovam un Iļjam Zalmanam. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Kuģu iela 24 – 717, Rīga.

Kopumā aizvadītajā nedēļā Latvijā reģistrēti 348 jauni uzņēmumi. Lielāko vidū ir arī SIA Spēka Avots Rehabilitācija ar 20 tūkstošu eiro pamatkapitālu, tikpat liels kapitāls ir arī pagājušajā nedēļā reģistrētajai SIA Vecruņģi.

SIA Spēka Avots Rehabilitācija darbosies Dignājas muižā Jēkabpils novadā. Spēka avots ir programma, kas veltīta onkoloģisko pacientu psihosociālajai rehabilitācijai. Uzņēmuma vienīgā valdes locekle ir onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības Dzīvības koks valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe.

Savukārt SIA Vecruņģi reģistrēta Ropažu novada Zaķumuižā, Skola ielā 4-1. Jaunreģistrētā uzņēmuma valdē darbojas divas amatpersonas – Andris Bartkevičs un Daiga Vītola.

Kopumā pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un Uzņēmumu reģistrā reģistrēti 348 jauni subjekti, kas ir par 81 vairāk nekā pirms nedēļas. Biedrību un nodibinājumu reģistrā tika reģistrēti 36 subjekti. No kopējā skaita visvairāk jeb 324 bija sabiedrības ar ierobežotu atbildību, 17 – individuālie komersanti, 35- biedrības.

Jaunākais izdevums