Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Rīgā pieejama jauna braucienu platforma “Forus”, kas piedāvā ne tikai transporta pakalpojumus ikdienas braucieniem, bet arī iepazīstinās ar inovatīvu programmu gan vadītājiem, gan klientiem, kas ļaus kļūt par daļu no uzņēmuma.

“Forus” mērķis ir piedāvāt ne tikai transporta, bet arī citus pakalpojumus ikdienas vajadzībām ar viena uzņēmuma zīmolu: kurjera, ēdiena un pārtikas piegādes u.c.

“Forus” ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots Igaunijā un tā dibinātājs, īpašnieks ir Igaunijas uzņēmējs Urmas Sērumā (Urmas Sõõrumaa), kuram pieder arī Igaunijas senākais privātais tradicionālo transporta pakalpojumu uzņēmums “Forus Takso”, kā arī uzņēmumu grupa, kas ietver gan nekustamo īpašumu attīstības un pārvaldības pakalpojumus, gan drošības, energoefektivitātes un uzkopšanas pakalpojumus.

"Tikai trīs mēnešu laikā jau esam veiksmīgi ieviesuši “Forus” braucienu platformu Igaunijā un redzam lielu potenciālu visās Baltijas valstīs. Pirms divām nedēļām braucienu platforma “Forus” tika ieviesta Lietuvā un tagad pieejama Latvijā, Rīgā. Mūsu mērķis ir piedāvāt “Forus” kā alternatīvu pieredzi jau esošajām braucienu platformām un ne tikai – būs iespējams arī kļūt par daļu no uzņēmuma, piedāvājot unikālu biznesa modeli “US Token” programmu gan transporta vadītājiem, gan klientiem,” stāsta “Forus” dibinātājs un īpašnieks U.Sērumā.

“US Token” programma sniedz iespēju visiem platformas lietotājiem – transporta vadītājiem, klientiem un citiem iesaistītajiem, kļūt par uzņēmuma līdzīpašniekiem, izmantojot “Forus” pakalpojumus. Visi “Forus” klienti, vadītāji un citi darbinieki saviem braucieniem varēs iegūt tokenus, kas nākotnē iegūs nozīmīgu vērtību un pēc pieciem gadiem tos varēs apmainīt pret uzņēmuma akcijām.

Komentāri

Pievienot komentāru