Auto

Latvijā piedāvās vīleru pakalpojumus

Lelde Petrāne, 06.08.2015

Avots: freeimages.com

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Auto mākleru pakalpojumi sen ir populāri tādās valstīs kā Krievija, Lietuva vai Polija. Tagad palīdzība, iegādājoties lietotu automašīnu, tiek piedāvāta arī Latvijā, liecina medijiem izplatīts paziņojums.

Vīleri ir profesionāli auto eksperti, kas spējot pamanīt dažādas automašīnu nepilnības un defektus, piemeklējot katram klientam piemērotāko transportlīdzekli un panākot draudzīgu pārdošanas cenu. Uzņēmuma galvenais mērķis esot palīdzēt klientiem ietaupīt līdzekļus un laiku, garantējot drošu pakalpojumu.

«Skaidrs, ka pirms lietota auto iegādes nepieciešams noskaidrot pilnu tā tehnisko vēsturi, uzzināt, kad tas ir ievests Latvijā un cik īpašnieku mašīnai bijuši dažādos laikos. Šīs ir lietas, ko vīleris paveiks pircēja vietā,» skaidro Vileris.lv pārstāvis Edgars Žunda.

Ne visiem paziņu lokā ir kāds pieredzējis auto mehāniķis, kas spētu ar meistara aci novērtēt konkrēto transporta līdzekli. Arī bailes, ka pārdevējs varētu apmānīt un «iesmērēt» sliktas kvalitātes mašīnu par neadekvāti augstu cenu ir pamatotas, viņš skaidro.

Auto pircēji bieži vien nepārzinot visas krāpnieku izgudrotās shēma un nepamanot visus slēptos defektus, kuru dēļ vēlāk var nākties izdot pamatīgas summas.

Vīleri palīdz nokārtot arī citas ar automašīnas pirkšanu saistītas lietas, piemēram, izvēlēties labāko līzinga kompāniju vai OCTA un KASKO apdrošinātāju. Process no pirmās konsultācijas, vēlmju noskaidrošanas un labākā piedāvājuma izvēles līdz faktiskai auto pirkšanai un dokumentu kārtošanai aizņemot apmēram nedēļu.