Ekonomika

Latvijas balzams plāno 23 miljonu investīcijas ražotnes modernizācijā

Žanete Hāka, 24.03.2017

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

AS Latvijas balzams iesniegusi Ekonomikas ministrijas izvērtēšanai investīciju projekta pieteikumu, lai pretendētu uz atbalstāma investīciju projekta statusu un izmantotu likumā noteikto UIN atlaidi, liecina paziņojums Nasdaq Riga.

Projekta kopējās izmaksas tiek lēstas 23 miljonu eiro apmērā, un atbalsta gadījumā uzņēmums plāno realizēt vērienīgu ražotnes modernizācijas un rekonstrukcijas projektu Rīgā, A.Čaka ielā 160, – informē uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Intars Geidāns.

Realizējot šo investīciju projektu, Latvijas balzams uzlabotu savu konkurētspēju un pozīcijas reģiona ražotāju vidū, jo pieaugošās darbaspēka, loģistikas un ražošanas izmaksas, ar kuriem saskaras vadošais Latvijas eksportētājs, ir riski, kas pieprasa ilgtermiņa risinājumus.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs uzsver, ka projekta realizācija būs iespējama tikai pie nosacījuma, ka tas tiks atbalstīts no valsts un attiecīgi saņems uzņēmumu ienākuma nodokļu atlaidi, un citus atvieglojumus, ko paredz MK noteikumi Atbalstāmo investīciju projekta apstiprināšanas un īstenošanas kārtība.