Internets

Latvijas Dripit Somijā iegūst 100 tūkstošu eiro investīciju

Anda Asere, 03.06.2016

Dripit vadītājs Ernests Štāls saņem Superhero Capital investīciju 100 tūksotšu eiro apmērā

Foto: Startup Sauna

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Akseleratora Startup Sauna dalībnieks Dripit izvēlēts kā akseleratora Superhero jeb supervaronis un ieguvis 100 tūkstošus eiro investīciju no somu riska kapitāla fonda Superhero Capital

Dripit.io ir risinājums, kas palīdz e-pārdevējiem saprast, kuri no mārketinga risinājumiem rada ilgtermiņa atdevi jeb augstu pircēju dzīvescikla vērtību. Tas tiek darīts, izmantojot spēļu teoriju un matemātiku. Rezultātā iespējams samazināt nelietderīgi izmantotu mārketinga budžetus līdz pat 75%.

Dripit piecas nedēļas piedalījās Somijas akseleratorā Startup Sauna, kurā komanda tika izvēlēta no 700 pieteikumiem. Komanda akselerācijas programmas laikā ievērojami progresēja un piesaistīja Startup Sauna galvenā trenera un Superhero Capital partnera Moaffak Ahmed uzmanību. Startup Sauna vienojās ar Superhero Capital vienā no šīs programmas projektiem investēt 100 tūksotšus eiro un tas ir Dripit no Latvijas. «Mēs ticam e-komercijas izaugsmei un tāpēc šādi mārketinga analīzes rīki mums ir interesanti. Sarunu laikā ar Ernestu un viņa komandu mēs guvām pārliecību, ka viņi ar šo investīciju nonāks nākamajā līmenī,» norāda M. Ahmeds.

«Superhero Capital plašā pieredze un kontaktu tīkls ir labs papildinājums mūsu komandai. Ar šīm investīcijām mēs tagad varam fokusēties uz produkta attīstību un audzēt mūsu pilotprojekta klientu bāzi,» saka Ernests Štāls, Dripit vadītājs.

Komentāri

Pievienot komentāru