Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas atvērtā pirmkoda programmatūras uzņēmums SIA "Zabbix" šodien atver savu pārstāvniecību Brazīlijā, Porto Alegre. Uzņēmumam jau darbojas trīs pārstāvniecības ārpus Latvijas – Japānā (dibināta 2012.g.), ASV (2015) un Krievijā (2018).

Zabbix ir Latvijā radīta atvērtā pirmkoda programmatūra, kas ir paredzēta IT infrastruktūras resursu veiktspējas un pieejamības uzraudzībai un izsekošanai. Programmatūru plaši pielieto visā pasaulē un Latvijā dažādās nozarēs – finanšu un bankas, mazumtirdzniecības, izglītības, valsts un pašvaldību, kā arī organizāciju IT infrastruktūras monitorēšanai.

Ar Brazīlijas filiāles atvēršanu SIA "Zabbix" varēs sniegt savus profesionālos pakalpojumus un palīdzēt vietējiem uzņēmumiem atrisināt sarežģītus IT monitoringa uzdevumus daudz vienkāršāk – pakalpojumi pieejami vietējās valodās, biznesa darījumus var veikt Brazīlijas reālos, kā arī "Zabbix" klientiem ir iespēja saņemt tehnisko atbalstu uz vietas savā valstī. "Zabbix" kā programmatūra un uzņēmums ir pilnībā lokalizēts gan portugāļu valodā Brazīlijas tirgum, gan spāņu valodā pārējām valstīm šajā reģionā. Jaunās izmaiņas ļaus samazināt izdevumus un piedāvāt daudz konkurētspējīgākas cenas šim tirgum.

Zabbix programmatūra Latīņamerikas tirgū jau ir zināma un uzņēmums līdz šim darbojās gan attālināti, gan caur partneru tīklu. Zabbix lietotāju loks Brazīlijā ir viens no lielākajiem un aktīvākajiem visā pasaulē. Zabbix klienti un lietotāji piedalās un organizē regulāras tikšanās un interešu grupas, kur pārrunā programmatūras biežākos un izdevīgākos lietošanas principus un dalās ar savām zināšanām. Tāpat kopš 2016.gada SIA Zabbix kopā ar partneriem ir organizējis trīs Zabbix programmatūras lietošanai veltītas konferences.

Par jaundibinātās pārstāvniecības "Zabbix Servicos de Software Ltda" vadītāju izvēlēts Zabbix ilggadējas partneru kompānijas vadītājs, tehniskais treneris un aktīvs kopīgo konferenču rīkotājs – Lusiāno Alvess (portugāļu val. Luciano Alves). "Mana un Zabbix sadarbība aizsākās 12 gadus atpakaļ. Šīs ir ilgtermiņa attiecības, kas balstās uz savstarpēju uzticību un kopīgi ieguldītu lielu darbu," par savu sadarbību stāsta L.Alvess.

"Mēs zinām, ka Brazīlija ir primārais tirgus Latīņamerikas reģionā un mēs plānojam sasniegt lielu izaugsmi arī pārējās valstīs. Brazīlijā atvērtā pirmkoda (Open-source – angliski) jomā "Zabbix" jau ir iekarojis stabilu pozīciju, un tas prasīja vairākus gadus. Es domāju, ka šobrīd mums ir labas iespējas adaptēt līdzīgu taktiku citos vietējos tirgos, sasniedzot lielisku balansu starp tirgus vajadzībām, produkta funkcionalitāti un reģiona kultūras atšķirībām," par tuvākajiem "Zabbix" Brazīlijas filiāles attīstības plāniem stāsta L. Alvess.

Komentāri

Pievienot komentāru