Start-up

Latvijas startup iespēja iespēja sevi parādīt Telavivā

Anda Asere, 16.06.2017

Raksta autores foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Līdz šā gada 20. jūnijam Latvijas sociālie vai pilsētas attīstības tehnoloģiju jaunuzņēmumi var pieteikties dalībai konkursā Start Tel Aviv 2017

Fināls notiks 5. jūlijā koprades un eksperimentu telpā Teikums, kur jaunuzņēmumu un sociālās uzņēmējdarbības ekspertu žūrija noteiks uzvarētāju atklātā prezentāciju konkursā.

«Esmu priecīga, ka jau trešo reizi un otro gadu pēc kārtas Latvija atrodas tajā nelielajā valstu grupā, kas izvēlētas līdzdalībai šajā starptautiskajā konkursā. Tas liecina par mūsu stingro ticību Latvijas iespējām un uzņēmējdarbības spējām. Esmu pārliecināta, ka šajā konkursā sastapsimies ar plašu ideju klāstu un talantīgām personībām, jo mūsu mērķis ir izvēlēties labāko jaunuzņēmumu, kas izmantos šo unikālo iespēju,» norāda Izraēlas vēstniece Latvijā Lironne Bar-Sadē (Lironne Bar-Sadeh).

Latvijas labākais sociālās vai pilsētas attīstības jaunuzņēmums apmeklēs Inovāciju festivālu Telavivā septembra sākumā un iepazīsies ar Izraēlas jaunuzņēmumu ekosistēmu.

Pērn konkursā Start Tel Aviv 2016 Latvijā uzvarēja veselības nozares jaunuzņēmuma CheeksUp īpašniece Ilze Zaharāne. Viņa stāsta, ka tā bija iespēja paplašināt savu redzesloku un redzēt tā dēvēto «uzņēmēju nāciju» darbībā un dzirdēt daudz pieredzes stāstus, kas ir ne tikai ļoti interesanti un iedvesmojoši, bet bieži arī izglītojoši. «Izraēlā ir ļoti plašs uzņēmējdarbību veicināšanas aktivitāšu klāsts, turklāt šķiet, ka tur kā nekur citur gan valstij, gan līdzcilvēkiem ir izteikta vēlme atbalstīt savējos, kas rezultējas ļoti veiksmīgās atbalsta programmās un iniciatīvās. Latvijai un latviešiem, protams, ir vēl daudz kur augt, lai varētu līdzināties, bet iespējas tomēr ir,» saka I. Zaharāne. Jaunuzņēmumiem, kuri šogad piedalīsies konkursā, viņa iesaka pārkāpt latvisko kautrību, jo tā ir iespēja satikt kādu, kas var palīdzēt ar padomu vai vērtīgu kontaktu.

Konkursu rīko Izraēlas vēstniecība Latvijā sadarbībā ar Latvijas Jaunuzņēmumu asociāciju Startin.LV un starptautisko sociālās uzņēmējdarbības akseleratoru New Door.

Komentāri

Pievienot komentāru