Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas tirgū ienācis Lietuvas urbānās piegādes uzņēmums "Ziticity", kas šī gada laikā attīstībai Latvijas tirgū plāno investēt apmēram miljonu eiro, informēja kompānijas izpilddirektors un līdzdibinātājs Laimons Noreika.

Viņš uzsvēra, ka negaidīti augstais pieprasījums un interese no vietējiem uzņēmumiem pierāda, ka tirgū ir jūtams iztrūkums pēc nākamo paaudžu pilsētu piegādēm, kas nodrošina ātrus, ilgtspējīgus un interaktīvus risinājumus.

"Ienākot Latvijas tirgū, sevi esam pieteikuši kā uzņēmumu, kas piedāvā inovatīvu piegādes risinājumu, vienlaikus izaicinot tradicionālos piegādātājus šobrīd aktuālajā pēdējo jūdžu piegādē jeb urbānajā loģistikā pilsētas centrā, piegādes veicot daudz efektīvāk. Atšķirībā no lielākajiem pārvadātājiem, kas pakas apstrādā loģistikas centros ārpus pilsētas, mēs paliekam pilsētas robežās, tā saucamajos "Urban Hubs," kas atrodas blīvi apdzīvotos Rīgas rajonos. Tādā veidā mēs nodrošinām, ka preces atrodas vien dažu kilometru attālumā no pircējiem, tām ātri un ilgtspējīgi sasniedzot galamērķi," sacīja Noreika.

"Pašlaik mēs aktīvi sadarbojamies ar gandrīz 1500 uzņēmumiem, no kuriem 70% ir e-komercijas dalībnieki. Katru dienu šis skaitlis pieaug līdz ar e-komercijas apjomu un nepieciešamību pēc tūlītējas piegādes iespējām. Šādi - uz lietotāju vērsti risinājumi - veicina labāku pārdošanas aktivitāti, uzlabo klientu noturību un iepirkšanās pieredzi. Jāuzsver, ka paralēli veicam pārrunas ar vairāk nekā 40 uzņēmumiem no Rīgas, lai uzsāktu sadarbību un paplašinātos. Vienlaikus esam pārliecināti, ka Latvijas patērētāju vidū varēsim kļūt par vēlamo piegādes servisu uz mājām," viņš papildina.

"Ziticity" Latvijas tirgū primārais partneris, kas pirmais paziņoja par sadarbību ar kompāniju ir interneta veikals "220.lv". Interneta veikala klientiem preču piegādi turpmāk nodrošinās arī "Ziticity".

Kā liecina informācija uzņēmuma mājaslapā, "Ziticity" piegādā tostarp pārtiku, paciņas, ziedus, dokumentus. Uzņēmums darbojas arī Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Francijā.

Komentāri

Pievienot komentāru