LG un HERE Technologies sadarbosies pašbraucošo automašīnu jomā 

LG Electronics (LG) uzsākusi sadarbību ar digitālās kartēšanas un vietas noteikšanas pakalpojumu sniedzēju HERE Technologies (HERE), lai piedāvātu nākamās paaudzes telemātikas risinājumus pašbraucošajiem automobiļiem, informē uzņēmums.

Žanete Hāka, 27.12.2017
1/2

Publicitātes foto

Šis risinājums apvieno LG telemātikas tehnoloģiju ar augstas precizitātes karšu datu un vietas noteikšanas pakalpojumiem, ko nodrošina HERE Open Location platforma. Šīs partnerattiecības piedāvās autoražotājiem visā pasaulē stabilu un drošu datu komunikāciju centru automatizētām un pilnībā pašbraucošām automašīnām.

Telemātika ir nozare, kas apvieno telekomunikāciju un informātiku, lai nodrošinātu transportlīdzekļiem tādus drošības un izklaides pakalpojumus kā navigāciju, atrašanās vietas noteikšanu un ārkārtas signālu nosūtīšanu ar dažādām komunikācijas tehnoloģijām, sākot ar GPS un DMB (digitālās multimediju pārraides) tīkliem un beidzot ar Bluetooth, Wi-Fi un mobilajiem savienojumiem. LG jau kopš 2013. gada apņēmies ieviest tirgū nākamās paaudzes risinājumus, kas piedāvā augstas precizitātes karšu informāciju, lai apmierinātu strauju izaugsmi piedzīvojošās pašbraucošo transportlīdzekļu nozares prasības.

HERE ir viens no pasaulē vadošajiem karšu datu un atrašanās vietas noteikšanas pakalpojumu sniedzējs autorūpniecības nozarei. Uzņēmuma tehnoloģija tiek izmantota vairāk nekā 100 miljonos automašīnu. HERE sadarbojas ar autoražotājiem, lai izstrādātu HD Live Map, kas ir ārkārtīgi precīzs uz mākoņdatos bāzēts karšu pakalpojums, kas atbalsta savienotas ADAS (modernas autovadītāja atbalsta sistēmas) un automatizētus braukšanas risinājumus. HD Live Map identificē visus ceļu un apkārtnes elementus, tostarp ceļa marķējumus, ceļa zīmes, gājēju pārejas, ātruma ierobežojuma zīmes un luksoforus. Uzņēmuma HERE uzmanība tika 2015. gadā, kad pasaulē zināmas auto ražotāju kompānijas - Audi, BMW un Daimler - konsorcijs iegādājās HERE. Uzņēmums kopš tā laika piesaistījis papildu investorus.

Sensori transportlīdzekļa ADAS sistēmā, kas sastāv no kamerām, radariem un aerolāzerskenēšanas, nolasa apkārtējo vidi un nosūta datus mākonim kopā ar informāciju par blakus esošajiem transportlīdzekļiem, kas ievākta ar V2X (Vehicle-to-Everything). Visa ievāktā informācija tiek atkārtoti analizēta un pārraidīta uz transportlīdzekļu telemātikas sistēmām pielāgotai un automatizētai braukšanas informācijai.

No šīs sadaļas

Šobrīd mobilo lietotni mūzikas stundām Solfeg.io lieto 119 skolās, no kurām 10...

Pirmajā gadā auto koplietošanas pakalpojuma Carguru lietotāju skaits ir pārsniedzis 4000 cilvēku...

«Ja šodien kāds man prasa, cik izmaksātu uztaisīt Xnet vai kaut ko...

Vispārējās datu aizsardzības regulas (General Data Protection Regulation – GDPR) ieviešana,...

ASV uzsāktas divas vairāku personu tiesvedības pret tehnoloģiju gigantu Apple saistībā ar...

Katrai valsts iestādei ir jāizvērtē savi darbības principi personas datu aizsardzības jomā...

Mobilo sakaru operators «Latvijas Mobilais telefons» (LMT) nākamgad fokusēsies uz jaunu biznesa...

Korupcijas risku mazināšanai Ceļu policijai piegādātas 206 pie apģērba piestiprināmas videokameras,...

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) ir radījusi jaunu virtuālu informatīvu vidi...

Rīdzinieku dibinātā «bitcoin» blokķēdes transakciju kompānija «BitFury» popularizē blokķēžu...