Lidostas klientu labsajūta jaunās rokās

2011. gada 14. janvāris plkst. 17:07
Autors: Dienas Bizness
Dalies ar šo rakstu

Starptautiskās lidostas Rīga valdē apstiprināta jauna locekle – Ilona Līce. Viņas pienākumos būs veicināt lidostas attīstību, lai klientam tajā būtu komfortabli apstākļi.

Līdz ar to uzņēmuma vadībā būs pieci valdes locekļi. Pērn 15. decembrī tika apstiprināti Arnis Luhse (valdes priekšsēdētāja amatā), Aldis Mūrnieks, Andis Damlics un Verners Lūsis.

I.Līcei ir maģistra grāds sabiedrības vadībā. Savā profesionālajā darbībā ieņēmusi vairākus vadošus amatus – bijusi premjera padomniece, iekšlietu ministra biroja vadītāja, VAS Latvijas Gaisa satiksme padomes locekle, SIA Projektu konsultāciju tehnoloģijas valdes priekšsēdētāja u.c. Pašlaik ir arī Ekonomikas un Kultūras augstskolas lektore.

Izmaiņas piedzīvojusi arī SIA LDz infratstruktūra valde. Amatu uzņēmuma valdē zaudējusi Lolita Smiltniece, bet viņas krēslu ieņēmis Guntars Lapiņš. Viņš iepriekš strādājis Ventspils muitā un Valsts ieņēmumu dienesta Kurzemes reģionālās iestādes muitas pārvaldē.

SIA LDz infrastruktūra apgrozījums 2009.gadā pieaudzis par 33,4 % - līdz 17,16 miljoniem latu, liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas SIA Lursoft informācija. 2008.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 12,86 miljoni latu.

LDz infrastruktūras peļņa 2009.gadā pieaugusi par 16,3% - no 215 200 latiem 2008.gadā līdz 250 240 latiem 2009.gadā.
SIA LDz infrastruktūra veic maģistrālo sliežu ceļu atjaunošanu, būvēšanu, kā arī sliežu metināšanas darbus.
 

Dalies ar šo rakstu