Tirdzniecība un pakalpojumi

Lielākais reģistrētais uzņēmums – SIA Deglava Property

Žanete Hāka, 07.04.2015

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un Uzņēmumu reģistrā reģistrēti 257 jauni subjekti, kas ir par 69 subjektiem mazāk nekā pirms nedēļas, liecina UR dati.

Biedrību un nodibinājumu reģistrā tika reģistrēti 14 subjekti. No kopējā skaita visvairāk jeb 241 bija sabiedrības ar ierobežotu atbildību, 8 individuālie komersanti un 13 biedrības.

Pagājušajā nedēļā likvidēti 158 subjekti, kas ir par 89 mazāk nekā pirms nedēļas.

Lielākais pagājušajā nedēļā reģistrētais komersants pēc pamatkapitāla bija SIA Deglava Property ar 500 tūkstošu eiro pamatkapitālu. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Rīga, Antonijas iela 8-4. Kompānijas vienīgais valdes loceklis ir Igaunijas pilsonis Pāvo Kīks.

Otrs lielākais aizvadītajā nedēļā reģistrētais uzņēmums bijis SIA Pars Eco ar 105 tūkstošiem eiro. Kompānijas juridiskā adrese ir Rīga, Tvaika iela 7A. Uzņēmuma valdē darbojas Raimonds Vaivods.

Trešajā vietā ierindojies SIA Prof-Climate Sales Division ar 5000 eiro pamatkapitālu. Kompānijas juridiskā adrese ir Rīga, Brīvības iela 109, bet valdē darbojas Ukrainas pilsonis Oleksandrs Kučerovs. Tāpat ar 5000 eiro pamatkapitālu reģistrēts SIA Allan vendor. Uzņēmums atrodas Rīgā, Jaunības ielā 16 un tā valdē strādā Allans Meņkovskis.

Savukārt ar 3000 eiro pamatkapitālu reģistrēta SIA VR 888. Tās juridiskā adrese ir Rīga, Zaru iela 14. Uzņēmuma vienīgais valdes loceklis ir Juris Rasnačs.

Komentāri

Pievienot komentāru