Liepājā atklās Baltijas valstīs pirmo dronu arēnu 

Ceturtdien, 15. septembrī, plkst.19 Liepājā, Vecajā ostmalā 22, tiks atklāta Baltijas valstīs pirmā dronu arēna, kurā jebkuram būs iespējams lidot ar maza izmēra lidaparātiem, informē Blue Shock Race Liepājas elektrokartingu halles vadītājs Dzintars Hmieļevskis.

Žanete Hāka, 09.9.2016
1/3

Publicitātes foto

Dragonfli dronu arēna atradīsies Blue Shock Race kartingu halles 2. stāvā, un tajā būs atsevišķi nodalītas zonas iesācējiem pirmo iemaņu apgūšanai, un arī sacīkšu trase ar dažādiem elementiem.

Pasaulē pēdējā gada laikā ir nodibinātas vairākas sacīkšu dronu līgas, un šīs sacīkstes kā sporta veids strauji kļūst arvien populārāks, tomēr slēgtu arēnu lidotājiem pagaidām nav daudz – tikai augusta sākumā lielākais dronu ražotājs pasaulē DJI atvēra pirmo dronu arēnu pasaulē, un mēs būsim otrie pasaulē. Faktiski, esam pionieri šajā jomā, stāsta Dragonfli vadītājs Roberts Grundmanis.

Dragonfli dronu arēna būs vieta, kur pilotēšanas prasmi varēs apgūt gan iesācēji, gan arī pilnveidot iemaņas varēs prasmīgāki piloti, kuri laikapstākļu vai citu iemeslu dēļ nevar lidot citur,

Uzņēmums Dragonfli tika izveidots šī gada februārī, un tūrisma vasaras sezonā dažādu pasākumu apmeklētājiem piedāvāja apskatīt pasauli no augšas, izmantojot bezpilota lidaparātus un specializētu masku. Sākot no nākamās ceturtdienas, 15. septembra, lidošanu ar dronu varēs izmēģināt jebkurš, un sākotnēji apmeklētājiem būs pieejami trīs lidaparāti.

Blue Shock Race Liepājas elektrokartingu halle tika atklāta 2016. gada 7. jūlijā, un tā atrodas Vecajā ostmalā 22. Elektrokartinga halle top vairākās kārtās, un pirmā atklāta aptuveni 160 metru garā iekštelpu trase, kas darbosies visu gadu, neatkarīgi no laikapstākļiem.

 

Jau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.

No šīs sadaļas

Valsts policijas (VP) Kriminālizmeklēšanas pārvalde aizturējusi četru personu grupu, kas...

Valsts meža dienests 2016. gada pirmajā pusgadā konstatējis 466 gadījumus par meža...

Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) atklātā projektu iesniegumu atlasē par Eiropas...

AS Olainfarm iegādājusies 24% Baltkrievijas farmācijas uzņēmuma NPK Biotest akciju, liecina kompānijas...

Šī gada krasās gaisa temperatūras svārstības, sausums un karstums, kas mijās ar...

Stopiņu novada smagsvari – būvmateriālu ražotāji Knauf un Sakret – šogad uzlabojumus...

Ja no katras lauksaimniecības nozares nebūtu atkarīgs iedzīvotāju skaits, bērnu skaits skolās...

Koka palešu ražotājs SIA Marko KEA līdztekus Rietumeiropas tirgum tēmē arī Ķīnas...

Ostas pilsēta Ningbo Latvijas eksporta attīstībai kļūst par vienu no nozīmīgākajiem tirgiem...

SIA GroGlass izsludinājis 23 konkursus – iekārtu iegādei un telpu izveidei, liecina...