Citas ziņas

Liepājas osta LM uzvar strīdā ar VID par gandrīz 20 miljoniem latu

Vēsma Lēvalde, 03.04.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Administratīvā apgabaltiesa otrajā instancē apmierinājusi a/s Liepājas metalurgs saistītā uzņēmuma LSEZ AS Liepājas osta LM pieteikumu par Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) administratīvā akta atcelšanu.

Administratīvais akts atcelts daļā, ar kuru tika noteikts budžetā papildus maksājamais pievienotās vērtības nodoklis vairāk nekā 11 miljonu latu apmērā, nokavējuma nauda 3,34 milj.Ls un soda nauda 5,5 milj.Ls.

Mēneša laikā spriedumu ir iespējams pārsūdzēt Augstākās tiesas Senātā.

Db.lv rakstīja, ka Valsts ieņēmumu dienests 2010.gada 22.novembrī pieņēma lēmumu, ka LSEZ AS Liepājas osta LM par laika periodu no 2007.gada 1.jūlija - 2009.gada 31.decembrim papildus jānomaksā budžetā PVN - ap 20 milj. latu (ieskaitot nokavējuma naudu un soda naudu). Liepājas osta LM uzskatīja, ka lēmums pieņemts nepamatoti un tādēļ iesniedza tiesā pieteikumu par lēmuma atcelšanu, kā arī lēmuma darbības apturēšanu. Savukārt Valsts ieņēmumu dienests pēc pirmās instances tiesas iesniedza apelācijas sūdzību, apstrīdot Administratīvās rajona tiesas spriedumu saistībā ar VID un a/s Liepājas osta LM strīdu.

Komentāri

Pievienot komentāru