Lietuvas pārtikas piegādātāji jau noslēguši līgumus ar Lidl

2016. gada 18. maijs plkst. 13:05
Autors: Dienas Bizness
Dalies ar šo rakstu

Lietuvas pārtikas ražotāji jau ir noslēguši līgumus ar Vācijas zemo cenu veikalu tīklu Lidl un pirmās preces piegādās 25.maijā, tādēļ pirmā Lidl veikala Lietuvā atvēršana gaidāma jūnija sākumā, trešdien vēstīja biznesa laikraksts Verslo žinios.

Līgumu ar Lidl parakstījis piena pārstrādātājs Vilkyškiu pienine, augļu un dārzeņu vairumtirgotāji Citma un Kietaviškiu gausa, kā arī gaļas pārstrādes uzņēmums Klaipedos mesine.

«Ir daudzas jomas, augsti kvalitātes standarti. Piegādātājiem ir līgumi, tomēr mēs skatīsimies, vai tie spēj nodrošināt produktu plūsmu un izpildīt savus solījumus. Skatīsimies, kas patīk pircējiem. Mēs vēlamies visu pārbaudīt realitātē,» laikrakstam norādīja Lidl Lietuva pārstāve Agne Daļa Gaižauskiene.

Jau vēstīts, ka Lidl aprīļa beigās Kauņas pievārtē atklāja loģistikas centru, gatavojoties mazumtirdzniecības darbības sākumam Lietuvā. 38 miljonu eiro vērtā loģistikas centra būvniecība tika pabeigta pērn.

Lidl savus pirmos vairāk nekā desmit veikalus Lietuvā plāno atklāt šā gada pirmajā pusē.

BNS aplēses liecina, ka Lidl būvē un plāno atvērt Lietuvā apmēram 30 veikalu. Kompānija aktīvi iegādājas īpašumus visā Lietuvā.

Lidl ir specializējies zemo cenu veikalu jomā un ir viens no lielākajiem mazumtirdzniecības tīkliem Eiropā.

 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds