Pakalpojumi

Lietuvos paštas investēs 24 miljonus eiro jaunā loģistikas centrā

LETA, 27.02.2019

Jaunākais izdevums

Tevi varētu interesēt

Dalies ar šo rakstu

Lietuvas valsts pasta uzņēmums «Lietuvos paštas» investēs 24 miljonus eiro jauna loģistikas centra būvniecībā pie Viļņas lidostas, paziņojis «Lietuvos paštas».

Pasta uzņēmums parakstījis 10,2 miljonu eiro vērtu līgumu ar Lietuvas būvkompāniju «Concresta» par loģistikas centra būvniecību.

«Concresta» līdz 2020.gada vasarai uzbūvēs loģistikas centra ēku, bet līdz 2021.gadam iekārtos pilnībā automatizētu paku un vēstuļu sadales centru. Paredzēts, ka šajā centrā strādās 130 cilvēki.

Jaunā loģistikas centra izveide tiks finansēta ar 17,5 miljonu eiro aizdevumu, ko decembrī piešķīra Ziemeļu investīciju banka, kā arī par «Lietuvos paštas» paša līdzekļiem.

Kopējais plānotais investīciju apmērs ir 24 miljoni eiro.

2015.gadā «Lietuvos paštas» atvēra jaunu loģistikas centru pie Kauņas.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas Pasta Eksprespasts konkurē par iekārojamāko kumosu – e-komercijas sūtījumiem

Viens no augošākajiem Latvijas Pasta (LP) pakalpojumu segmentiem ir e-komercijas sūtījumi. Uzņēmuma kurjera pakalpojumu sniedzējs Eksprespasts sūtījumus piegādā uz 58 pasaules valstīm un no tikpat daudzām valstīm tos arī saņem piegādei Latvijas klientiem – tie ir daudzu un dažādu interneta veikalu un interneta tirdzniecības platformu sūtījumi. Patlaban LP klienti ir faktiski visi lielākie Latvijas internetveikali. Vienlaikus uzņēmumam ir daudz klientu, kas nav uzskatāmi par klasiskiem internetveikaliem, jo tirgo preces arī veikalā.

LP Eksprespasts piedāvā trīs dažādu kategoriju piegādes iespējas – sūtījumus pa Latviju, Baltiju vai visu pasauli. Atšķirībā no parastajiem pasta sūtījumiem eksprespasta sūtījumi interneta sistēmās ir izsekojami visā to piegādes ceļā, tiek piegādāti noteiktā termiņā arī uz ārvalstīm un tiek nodoti klientam rokās, ko apliecina paraksts. Eksprespasta sūtījumu segments ir viens no augošākajiem LP, liecinot par e-komercijas pieauguma tendencēm. Vidēji gadā eksprespasta sūtījumu skaits LP aug par aptuveni 15%. Savukārt kopš 2016.gada eksprespasta sūtījumu apjoms, ko klienti izvēlējušies saņemt LP sadarbības partnera Circle-K degvielas uzpildes stacijās, ir palielinājies par aptuveni 1000%.

Komentāri

Pievienot komentāru