Lux Express pērn pārvadājis 2,4 miljonus pasažieru 

Pagājušajā gadā autobusu «Lux Express» pasažieru skaits gan iekšzemes, gan starptautiskajos maršrutos sasniedza 2,4 miljonus ceļotājus, savukārt Tallinas un Rīgas līnijā pasažieru skaits pieauga par 25%, informē uzņēmums.

Dienas Bizness, 30.01.2018

Foto: Lux Express

Saskaņā ar «Lux Express Group» valdes priekšsēdētāja Andrusa Treiera teikto, maršruts no Rīgas uz Tallinu ir populārs gan atpūtas, gan biznesa braucieniem, kas liecina par to, ka autobusu satiksme konkurē ar gaisa transporta pakalpojumiem un vieglo transportu.

«Lux Express» pagājušajā gadā veica 63 116 reisus, kas ir par 8% vairāk nekā pērn, un pasažieru skaits sasniedza 2,4 miljonus. 93% no reisiem ieradās galamērķī bez kavēšanās.

Sanktpēterburgas maršrutos pasažieru skaita pieaugums bija vidēji 6%, savukārt līnijā Rīga-Pēterburga ceļotāju skaits salīdzināms ar iepriekšējā gada līmeni. Otrs lielākais pieaugums «Lux Express Gourp» bija reisā Helsinki-Pēterburga, kur braucēju skaits bija par 22% lielāks nekā iepriekšējā laika posmā.

Ja pirms gada «Lux Express» Igaunijā vienā dienā veica 80 reisus, tad pašreiz to skaits ir ievērojami pieaudzis un uzņēmuma autobusi katru dienu veic vidēji 120 braucienus.

2017. gadā lielākā daļa biļešu ceļošanai «Lux Express» iegādātas internetā - starptautiskajiem reisiem tie bija 76% pirkumi, kas veikti elektroniskajā vidē.

Uzņēmuma autobusu parkā ir 82 autobusi, kuru vidējais vecums ir 2,5 gadi, taču 2017. gadā «Lux Express» investēja astoņu jaunu transporta līdzekļu iegādei. Šogad «Lux Express» plāno iegādāties vēl 15 jaunus autobusus.

Jaunākais izdevums