Mazais bizness

Mana pieredze: Biznesa gudrības apgūst internetā

Žanete Hāka, 03.04.2017

Krišjānis Sondors

Foto: Ritvars Skuja, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Zīmola Daba Design gravētie pulksteņi, vāzes un citi dizaina priekšmeti ceļo uz ASV, Austrāliju un citām pasaules valstīm. Nākotni zīmola radītāji saista ar mēbeļu izgatavošanu.

Ar šo uzņēmējdarbības veidu Daba Design radītāji sāka nodarboties nedaudz vairāk nekā pirms pusotra gada, stāsta dibinātājs Krišjānis Sondors.

Visas gudrības Daba Design īpašnieki apguvuši, izmantojot resursus internetā, uzklausot padomus no citiem galdniekiem un vienkārši darot, stāsta K. Sondors.

Šobrīd uzņēmums savu produkciju tirgo Etsy veikalā, kā arī izpilda individuālus pasūtījumus Latvijas klientiem. «Latvijā savu produkciju tirgojam salīdzinoši maz. Lielākais vairums klientu tomēr ir no ārvalstīm. Pagaidām nezināms un pavisam neapgūts ir Āzijas tirgus, taču ticam, ka kādu dienu savu produkciju sāksim piedāvāt arī tajā,» plānos dalās Krišjānis.

«Pirmās preces, ko sākām tirgot, bija sienas pulksteņi, un tie vēl joprojām mums ir sirdij vistuvākie – laikam jau tāpēc, ka pirmie,» piebilst K. Sondors. Sākumā arī šis produkts bijis vispieprasītākais, taču, tiklīdz viņi sāka piedāvāt sienas pakaramos, tā šis produktus izrāvās stabilā vadībā un tiek pasūtīts visvairāk.

Visu rakstu Meklē veidus attīstībai lasiet 3. aprīļa laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru