Mana pieredze: Burāt māca no Lielupes līdz Vidusjūrai 

Askolds Hermanis savu biznesa ideju attīstījis, balstoties uz aizraušanos ar burāšanu, savas prasmes viņš nodod citiem gan Latvijas iekšējos ūdeņos, gan Karību reģionā, gan Vidusjūrā

Linda Zalāne, 22.03.2017
1/14

Foto: Edijs Pālens/LETA

Burāšana ir A. Hermaņa hobijs jau vairāk nekā desmit gadus, un nolūkā pilnveidot savas burāšanas prasmes viņš savulaik pabeidza burāšanas kursus Latvijā. Pēc tam viņam radās vēlme paraudzīties, kā burāšanas pamatus māca citviet pasaulē, vairākos kursos viņš apguva praktiskās un teorētiskās zināšanas. «Secināju, ka šī ir forša niša, kurā es varētu strādāt un veidot savu uzņēmumu. Savulaik darbojos pavisam citā nozarē, biju izveidojis interneta veikalu, kurā piedāvāju datorus, bet līdz ar krīzi bizness teju apstājās. Nolēmu, ka nav jēgas darīt to, kas nepatīk un kur nevar nopelnīt, bet labāk ir darīt to, kas patīk, un neskumt, ja arī nesanāk nopelnīt. Izveidoju savu burāšanas skolu SIA Nautica,» savas biznesa idejas pirmsākumus atminas A. Hermanis.

Nautica jau no dibināšanas sākuma strādā pēc starptautiska apmācības standarta, un burāšanas skola ir akreditēta IYT (International Yacht Training) iestāde, līdz ar to Latvijā iegūtās jahtas kapteiņa tiesības der kuģošanai visās pasaules jūrās un okeānos. IYT sertifikātus atzīst visvairāk valstu un organizāciju pasaulē, un organizācijai ir partnerskolas vairāk nekā 30 pasaules valstīs.

Visu rakstu Burāt māca no Lielupes līdz Vidusjūrai lasiet 22. marta laikrakstā Dienas Bizness.

Jaunākais izdevums