Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Bijusī Lursoft vadītāja Iluta Riekstiņa izveidojusi uzņēmumu, kas ražo virtuves palīgrīku bumbiņu veidošanai – Fixy , pirmdien vēsta laikraksts Dienas Bizness.

Salīdzinot algotu darbu ar savu biznesu, SIA Amontire īpašniece Iluta Riekstiņa teic, ka savā uzņēmumā īpašnieks vairāk «spēlējas» ar savas ģimenes budžetu.

«Iepriekš es zināju, ko daru un ar ko varu rēķināties, bet tagad ir tā – cik es kustos, tik man ir. Tam biju gatava, turklāt vienmēr esmu zinājusi, ka viss būs kārtībā – skaitīt es māku. Mēģinu to visu uztvert viegli,» viņa saka.

Šodienai piemērotāk

«Kad pabeidzu iepriekšējās darba gaitas, sanāca vairāk pieslēgties mājsaimniecībai un vairāk gatavot ēst. Bez frikadeļu zupas nav iedomājama neviena virtuve, un es sapratu, ka gaļas bumbiņu gatavošana paņem pārāk daudz laika. Man radās jautājums – vai tiešām mūsdienās nevar neko izdomāt, lai tas notiktu ātrāk,» stāsta Iluta.

Viņa iepazinās ar sava bērna klasesbiedru mammām, kurām bija līdzīgas domas, un radās ideja par ierīci bumbiņu veidošanai. Tā jau dzīvē bieži notiek – ir A, bet nav B. Man bija finanšu uzkrājumi un zināšanas, viņām – ideja. Apvienojoties mums tapa Fixy,» stāsta Iluta.

Viņa uzskata, ka Latvijā ir pieejams atbalsts jaunajiem uzņēmējiem, tāpēc iesaka meklēt palīdzību – Latvijas investīciju un attīstības aģentūrā, biznesa inkubatoros. «Esmu sajūsmā. Tik atsaucīgi cilvēki! Es pat negaidīju tik lielu palīdzību. Daudzi čīkst, ka valsts neatbalsta uzņēmējus, bet es nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu,» viņa dalās pieredzē.

Visu rakstu Tīrākas rokas un mazāk darba lasiet 12. oktobra laikrakstā Dienas Bizness.

Komentāri

Pievienot komentāru

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Uzņēmumus SIA Lursoft un SIA Lursoft IT pametusi to ilggadējā valdes priekšsēdētāja Iluta Riekstiņa, liecina SIA Firmas.lv informācija.

Riekstiņa abu uzņēmumu vadībā bija kopš 2008.gada janvāra.

Turpmāk abu uzņēmumu valde sastāvēs no diviem valdes locekļiem. Šos amatus ieņems līdzšinējā uzņēmumu valdes locekle Daiga Kiopa un jaunieceltais valdes loceklis Ģirts Ķēbers, kurš, kā liecina informācija aģentūras LETA arhīvā, ir ilggadējs Lursoft Informācijas nodaļas vadītājs.

SIA Lursoft dibināta 1992.gadā, tās pamatkapitāls ir 2844 eiro. 50% uzņēmuma daļu pieder Eināram Ernestsonam, bet pa 25% - Verneram Hilam un Aināram Brūvelim. Lursoft 2013.gadu noslēdza ar 243 516 eiro apgrozījumu un 20 674 eiro peļņu.

SIA Lursoft IT dibināta 1993.gadā, tās pamatkapitāls ir 7100 eiro. 50% uzņēmuma daļu pieder Ernestsonam, bet pa 25% - Hilam un Brūvelim. Lursoft IT 2013.gadu noslēdza ar 3 002 941 eiro apgrozījumu un 563 186 eiro peļņu.

Komentāri

Pievienot komentāru