Auto

Mazda 6 klusuma vārdā uzaudzē svaru

Aldis Zelmenis, 26.10.2018

Foto: Aldis Zelmenis

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pēc modernizācijas Mazda 6 modelis beidzot ir sasniedzis tādu akustisko komfortu, lai to atzītu pat Mazda 6 kaislīgākie noliedzēji

Nedz no grīdas, nedz no aizmugurējām arkām salonā nav dzirdami tie trokšņi, kas bija raksturīgi iepriekšējai Mazda 6. Nav brīnums, kāpēc Mazda 6 ir kļuvusi par 100 kilogramiem smagāka, jo liekais svars apzināti «uzaudzēts», lai uzlabotu automašīnas skaņas izolāciju.

Lasi laikraksta Dienas Bizness šīs dienas numuru elektroniski!

Automašīnas akustiskais komforts ir ļoti svarīgs elements, kas atšķir labu no ļoti laba auto. Pieliekot klāt Mazda 6 aprīkojumam dubultos sānu stiklus, automašīnas omulīgā gaita un klusums salonā nedarītu kaunu premium klases automobilim. Tieši tas ir uzlabotās Mazda 6 lielākais sasniegums. Nosvērtība un pārliecība par saviem spēkiem ir jaušama it visā – pārdomāts un ergonomisks salona noformējums ar nomierinošu animēto vadības paneli, standartkomplektācijai piederošu head-up displeju ar informācijas projekciju uz priekšējā vējstikla. Multifunkcionāla ādas stūre, moderns klimata regulēšanas pogu bloks arī ir lietas, par ko nebūs jāpiemaksā. Jaunākās paaudzes LED diodes priekšējos lukturos nodrošinās plašu darba apjomu, ieskaitot arī miglas lukturu funkciju, jo atsevišķu miglas lukturu sekciju jaunajai Mazda 6 nav.

Nav noslēpums, ka gaismas ir vēl viens Mazda 6 jājamzirdziņš, īpaši, ja adaptīvie LED starmeši ir savienoti kopā ar adaptīvajām tālajām gaismām. Tumšajā diennakts laikā Mazda 6 spēj negaidīti nosvērti un savlaicīgi pārslēgties no tālajām uz tuvajām gaismām, neapžilbinot pretimbraucošos. Visvairāk fascinē, ka gaismas tehnikas stoicisko mieru neizsitīs no līdzsvara pat lietus vai nestandarta situācijas uz ceļa.

Visbeidzot, ļoti uzmundrinoši izskatās Mazda 6 sedana un universāla cenu lapā rakstītā informācija. Bāzes modeļa Mazda 6 sedans maksās, sākot no 25 090 eiro, bet par universāla virsbūvi klāt būs jāpiemaksā 700 eiro. Svarīgi ir pieminēt, ka standartmodeļi ir jau bagātīgi aprīkoti automobiļi.

Visu auto apskatu Klusuma vārdā uzaudzē svaru lasiet 26. oktobra laikrakstā Dienas Bizness. Lasi laikrakstu Dienas Bizness elektroniski!

Komentāri

Pievienot komentāru