Ražošana

Meklēs jaunus eksportspējīgus uzņēmumus

Žanete Hāka, 22.03.2013

Foto: theredjackets.lv

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Konkursā Rising Stars meklēs jaunus uzņēmumus, kuru mērķis ir tuvāko piecu gadu laikā nokļūt vairākos pasaules tirgos, spodrinot Latvijas tēlu, informēja konkursa rīkotāji.

Rising Stars ir viens no Latvijas eksportspējas veicināšanas projekta The Red Jackets (Sarkanās Žaketes) spilgtākajiem notikumiem.

Lai pieteiktos un pretendētu uz Rising Stars titulu, uzņēmumam ir jābūt uz eksportu vērstam piedāvājumam ar zīmolu un vēstījumu, uzņēmumam ir zīmola būtībai atbilstošs dizains, ir noformulēta misija un vīzija un ir reģistrēta preču zīme. Tāpat uzņēmumam ir jābūt eksportspējīgam – tiek prasīti pirmie eksporta darījumi un eksporta ambīcijas sasniegt 500

tūkstošu eiro apgrozījumu tuvāko piecu gadu laikā. Tāpat uzņēmumā jābūt izstrādātam komandas darbības modelim.

Konkursā noteiktās 10 Rising Stars tiks pozicionēts kā paraugs visiem jaunajiem, eksportējošajiem uzņēmumiem; būs iespēja saņemt visas The Red Jackets kustības privilēģijas (informatīvs atbalsts no Latvijas lielajiem eksportētājiem, mentoru padomi, tajā skaitā atbalsts eksporta veicināšanai), kā arī tie tiks iekļauti grāmatā The Red Jackets/Best exporting brands from Latvia.

Kustība The Red Jackets ir radīta ar mērķi apbalvot 50 labākos eksportējošos uzņēmumus Latvijā un tādējādi radīt stāstu par Latviju.