Tirdzniecība un pakalpojumi

Melga Plus no Lietuvas uzņēmuma pārvaldības nonāk latviešu īpašumā

Gunta Kursiša, 14.11.2012

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

SIA Melga Plus, kas nodarbojas ar autoservisa pakalpojumiem un automašīnu rezerves daļu un piederumu mazumtirdzniecību, dalībniekos notikušas izmaiņas, liecina informācija Lursoft.

Līdz šīm uzņēmuma vienīgais īpašnieks bija Lietuvā reģistrētais uzņēmums Melga. Taču kopš šīs nedēļas sākumā veiktajām izmaiņām Melga Plus ir trīs īpašnieki: Inga Rozenberga, kurai pieder 34% uzņēmuma kapitāldaļu, Kaspars Lācis (33%) un Juris Vucāns (33%). J. Vucāns ir arī SIA Riepu montāžas serviss īpašnieks, savukārt I. Rozenberga darbojas uzņēmuma valdes locekļa amatā kopš 2008. gada jūnija.

Pērn gadu uzņēmums noslēdza ar 23,9 tūkst. Ls zaudējumiem, kas, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir samazinājušies par 73%.

SIA Melga Plus pērn ir palielinājusi apgrozījumu par 41%, sasniedzot 294,5 tūkst. Ls. Uzņēmuma vadība norāda, ka tas panākts, piesaistot jaunus klientus un uzlabojot sadarbības nosacījumus ar jau esošajiem klientiem.

Melga Plus Latvijā darbojas kopš 2002. gada, un autoservisos piedāvā pakalpojumus, kas saistīti ar automašīnu riepām un diskiem, kā arī sniedz automašīnu tehnisko apkopi. Uzņēmums nodarbojas arī ar automobiļu rezerves daļu un piederumu mazumtirdzniecību, liecina informācija Lursoft.

Uzņēmuma pamatkapitāls ir 28 tūkst. Ls, un tā juridiskā adrese ir Sporta ielā 15, Rīgā.

Komentāri

Pievienot komentāru