Būve

Mežaparkā attīstīs jaunu ekskluzīvu daudzdzīvokļu māju kvartālu

Zane Atlāce - Bistere, 01.02.2018

Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

#Deviņu daudzdzīvokļu māju celtniecībā plānots investēt vairāk nekā 13 miljonus eiro.

Igauņu nekustamo īpašumu attīstītājs Capital Mill, Mežaparka centrā, Ķīšezera tuvumā drīzumā attīstīs deviņas ekskluzīvas daudzdzīvokļu mājas, investējot vairāk nekā 13 miljonus eiro.

Mājas atradīsies R. Feldmaņa ielā 1 un Brēmenes ielā 1A. To būvniecību plānots uzsākt šī gada pavasarī un pabeigt 2019. gada vasarā.

Šobrīd novērojam, ka nekustamo īpašumu tirgus attīstās visā Baltijā, un pieprasījums pēc jauna dzīvojamā fonda arvien pieaug. Latvijā ir vērojams ekskluzīvu dzīvokļu piedāvājuma trūkums, tāpēc Mežaparkā attīstīsim jaunas daudzdzīvokļu mājas, ko ceram pabeigt jau nākamā gada vasarā. Šī projekta lielākā priekšrocība būs konkurētspējīgā cena, kas būs ievērojami zem vidējās cenas ekskluzīvo mājokļu segmentā,» stāsta, nekustamo īpašumu pārvaldes sabiedrībās Capital Mill pārstāvis Ahti Kiili.

Projekts paredz deviņu jaunu daudzdzīvokļu māju būvniecību vairāk nekā 7 118 kvadrātkilometru platībā. Katrā no mājām būs pieejami 93 ekskluzīvi dzīvokļi, sākot no 44,8 līdz 168,8 kvadrātmetriem. Dzīvokļi tiks piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļu rezervāciju plānots uzsākt jau 2018. gada vasarā.

Projekta autori ir arhitektu birojs 8.A.M, kuru nesenākais veikums ir Ekziperī starptautiskā skola Piņķos. Ēku projektēšanā īpaša uzmanība pievērsta energoefektivitātei, kā arī funkcionālam dizainam. Projekta būvniecības partneris tiks izvēlēts tuvākajā laikā.

Capital Mill OÜ ir dibināts 2008. gada sākumā ar mērķi palīdzēt investoriem, kuri meklē komerciālu nekustamo īpašumu Baltijas valstīs, un radīt vērtību, izmantojot augstas kvalitātes īpašumu pārvaldības pakalpojumus. Uzņēmuma dibinātāju un partneru veidotajai komandai ir ilga pieredze nekustamo īpašumu un banku darbības jomā. Uzņēmuma līdzšinējās darbības laikā ir veikti vairāki ieguldījumi apmēram 300 miljonu eiro vērtībā.

Patlaban uzņēmuma ieguldījumu portfelī ietilpst uzņēmējdarbības telpas, iepirkšanās centri, kā arī ražošanas un noliktavu ēkas. Ieguldījumi ir veikti visās Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvija un Lietuvā. Vairāku gadu laikā Capital Mill OÜ pārvaldītais ieguldījumu portfelis ir pieredzējis strauju izaugsmi, un ir paredzams, ka šāda izaugsme turpināsies arī nākamajos gados.

Komentāri

Pievienot komentāru