MILZU! iegūst Red Dot Design Award apbalvojumu 

Pārtikas ražotājs MILZU! sadarbībā ar dizaina aģentūru Diena pirms Jāņu nakts (DPJN) ieguvis Red Dot Design Award apbalvojumu kategorijā Komunikācijas dizains 2016 par MILZU! BIO pārslu iepakojumu.

Lelde Petrāne, 17.08.2016
1/2

Šogad konkursā savus darbus iesnieguši uzņēmumi un dizaineri no 46 valstīm. 26 eksperti no visas pasaules, vairāku dienu garumā, vērtēja iesniegtos darbus - klātienē, kā arī ar interneta starpniecību.

MILZU! zīmola radītājs un uzņēmuma īpašnieks Enno Ence komentē: «Mums ir tieši 2 sekundes laika, lai noķertu pār plauktu slīdošo pircēju acu skatienu. Un, veidojot BIO pārslu iepakojumu, tam pievērsām īpašu vērību. Sākotnēji iepakojumu izveidē piesaistījām mūsu tiešo auditoriju - bērnus, kas ar saviem novērojumiem un idejām deva mums iedvesmu un pārliecību par to, kādam būtu jābūt MILZU! iepakojumam.»

Red Dot Design Award aizsākās 20. gs. piecdesmitajos gados, un šis apbalvojums tiek pasniegts trīs kategorijās - Produktu dizains, Komunikācijas dizains un Dizaina koncepts. Šā gada Red Dot Design Award apbalvojumu pasniegšana notiks 2016. gada 4.novembrī, Berlīnē.

SIA MILZU! ir ģimenes uzņēmums, kas ražo pilngraudu brokastu pārslas. MILZU! kopumā piedāvā 11 dažādus pilngraudu pārslu veidus.

Jaunākais izdevums