Alternatīvās finanses

Mogo Finance emitējis obligācijas 50 miljonu eiro apmērā

Db.lv, 25.06.2018

Foto: no kompānijas mājaslapas

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Mogo Finance un ar to saistītie grupas uzņēmumi, kas specializējas lietotu transportlīdzekļu finansēšanā, emitējuši obligācijas (XS1831877755) ar 4 gadu termiņu, liecina kompānijas paziņojums Nasdaq Riga.

Grupas holdinga kompānija – Mogo Finance, šodien emitēja obligācijas 50 miljonu eiro apmērā pēc nomināla ar gada procentu likmi 9.50%. Norēķins paredzēts 2018. gada 11. jūlijā. Pieprasījums pēc obligācijām bija ievērojami lielāks par to izdoto apjomu.

2018. gada 11. jūlijā obligācijas ir paredzēts iekļaut Frankfurtes fondu biržas Atvērtajā tirgū. Aptuveni 4 mēnešu periodā no tā brīža tiks sagatavots pieteikums obligāciju izvietošanas arī regulētajā tirgū.

Obligāciju izvietošanu organizēja KNG Securities (Lielbritānija) ar sadarbības partneriem Bankhaus Scheich Wertpapierspezialist AG (Vācija) un RP Martin Stockholm AB (Zviedrija). BlueOrange Bank AS un Frigate AS darbojās kā reģionālie vērtspapīru tirdzniecības aģenti. Aalto Capital (Vācija) darbojās kā grupas konsultants un koordinators.

Edgars Egle, grupas Izpilddirektors komentē :«Esam piesaistījuši jaunus investorus no visas Eiropas. Ienākums no obligāciju pārdošanas palīdzēs mums turpināt izaugsmi Eiropā, kā arī mazināt mūsu aizņemšanās izmaksas. Šī emisija palīdz mums vēl vairāk diversificēt mūsu finansējuma avotus, kamēr mēs turpinām tiekties sasniegt vadošo pozīciju lietotu automašīnu finansēšanas nozarē Eiropā.»