Pakalpojumi

My Fitness aizvadījis veiksmīgu gadu

Žanete Hāka, 17.03.2020

Foto: My Fitness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Sporta klubu SIA "My Fitness" apgrozījums 2019.gadā palielinājies par 1,39 miljoniem eiro, kas, salīdzinot ar 2018.gadu, ir par 24,06%, liecina "Lursoft" dati.

Kā teikts iesniegtajā pārskatā, pieaugums panākts, pateicoties 2 jaunu klubu atvēršanai un palielinātajai pastāvīgo klientu bāzei. 2019.gada beigās SIA "My Fitness" tīklā ietilpa 13 fitnesa klubi Rīgā, savukārt vēl divi klubi bijuši projekta plānošanas stadijā, paredzot tos atklāt šogad.

Pēc 2017. un 2018.gada zaudējumiem, pagājušajā gadā SIA "My Fitness" atkal atsācis strādāt ar peļņu. Gada pārskatā publicētā informācija rāda, ka pēc nodokļu nomaksas tā pērn bijusi 200,6 tūkstoši eiro, savukārt apgrozījums - 7,16 miljoni eiro. SIA "My Fitness" nākamajā pārskata gadā plānojis aktīvi strādāt pie tirgus daļas palielināšanas un nostiprināšanas, liekot uzsvaru uz aktīvo kluba biedru skaita palielinājumu un esošo klubu modernizācijas, kā arī apzinot jaunu klubu potenciālās atrašanās vietas galvaspilsētā, teikts pārskatā.

Patlaban gan ārkārtējās situācijas dēļ valstī sākot ar 15.martu slēgti visi "MyFitness" klubi Rīgā.

Uzņēmumā pagājušajā gadā strādāja 174 personas un SIA "My fitness" personāla izmaksas sasniedza 2,1 miljonu eiro, ieskaitot 389 tūkstošus eiro sociālās iemaksas. SIA "My Fitness" reģistrēts 1999.gadā un pieder igauņu AS "My Fitness". Uzņēmums norādījis, ka tā patiesos labuma guvējus noskaidrot nav iespējams.

Komentāri

Pievienot komentāru