Citas ziņas

Nelegālais klubs Preses namā darbojies pusgadu

Elīna Pankovska, 07.10.2010

Vitālijs Stīpnieks, Dienas Mediji

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pateicoties kāda tūrista sūdzībai, Rīgas pašvaldības policijas tūrisma policisti naktī uz svētdienu leģendārā Preses nama pagrabā atklājuši vērienīgu nelegālu naktsklubu.

Tajā bijuši ap 300 apmeklētāju, no kuriem četri bijuši nepilngadīgi. Turklāt klubā, iespējams, uzglabātas arī narkotikas. Kluba apmeklētāji šādas apsūdzības noliedzot, raksta Diena.

Izklaides vieta ar nosaukumu «Bunkurs» pagrabā darbojusies jau gandrīz pusgadu. Kāds «Bunkura» apmeklētājs gan zināja stāstīt, ka tas neesot klubs, bet gan šaura domubiedru pulcēšanās vieta, kuri savām sanāksmēm īrējuši šīs telpas.

Policijas ziņas par apmeklētāju skaitu esot liels pārspīlējums, jo policijas ierašanās brīdī telpās bijis ap 150 cilvēkiem. Kāda persona policijai centusies paskaidrot, ka notiekošais ir privāts pasākums un uzrādījusi arī kluba telpu īres līgumu. Tomēr šī persona nav spējusi uzrādīt ne komersanta reģistrācijas apliecību, ne kādu citu no nepieciešamajiem dokumentiem, tādēļ policija šobrīd pieļauj, ka tā bijusī nelegāla komercdarbība.

Telpu īrnieki skaidro, ka īres līgums slēgts ar privātpersonu metālmākslas un mūzikas darbnīcai, kā arī tapušo darbu prezentēšanai, kas arī ir minēts līgumā un neparedz vajadzību pēc reģistrācijas apliecības.

Policisti kluba telpās atraduši gan alkoholu, gan kādas vielas, kas varētu būt narkotikas. To, vai kāds tās arī tirgojis, patlaban pateikt vēl nevarot.

Komentāri

Pievienot komentāru