Auto

Nespējot sagaidīt bedru aizlāpīšanu, iedzīvotājs pie lietas ķēries pats

Dienas Bizness, 09.04.2014

Kāds daudzdzīvokļu nama entuziasts ielas bedrītes sācis lāpīt pats.

Foto: Gatis Bogdanovs, Dzirkstele

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Tā kā bedres uz ielām, izņemot tās, kuras ir rekonstruētas, un arī daudzdzīvokļu namu pagalmos ir mūžsenā problēma, iedzīvotāji vairs necenšas sagaidīt pašvaldības rīcību un iniciatīvu ņem savās rokās, proti, bedrītes sāk aizlāpīt saviem spēkiem. Kāds iedzīvotājs, piemēram, aizlāpījis bedrītes pie daudzdzīvokļu namiem Gulbenē, Jaunajā ielā, vēsta reģionālais medijs Dzirkstele.

Lai arī viņš nevēlas, ka publiski tiek pieminēts vārds, Dzirkstelei viņš stāstījis, ka, katru rītu mērojot ceļu uz darbu ar automašīnu, kļuva žēl auto, tāpēc nolēmis ņemt iniciatīvu savās rokās, jo transportlīdzeklis jāremontē par savu naudu.

«Caur mūsu pagalmu brauc daudzi, laikam patīk bedres. Sagaidīt pašvaldības rīcību neizdodas, tāpēc ķēros pie lietas pats. Ceļu segums ir vecs un ir jāveic remonts, kamēr vēl kaut ko var saglābt,» sacījis daudzdzīvokļu nama iedzīvotājs.

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Jānis Naglis šādu rīcību, ja cilvēks pats ir uzņēmies iniciatīvu, atzinis par apsveicamu, sakot, ka tas pierāda, ka cilvēki ne tikai runā, bet arī reāli kaut ko dara.